مارکوس استوینیس می گوید ویرات کوهلی برای تور استرالیا “بسیار با انگیزه” خواهد بود


جهانی استرالیایی مارکوس استونیس گفته است که ویرات کولی ، کاپیتان هند “انگیزه بیشتری” برای یک تور پایین “Down Under” خواهد داشت ، زیرا چوب بازی همیشه آماده است “110 درصد” را در هر بازی که انجام می دهد. پس از اعطای مرخصی پدری BCPI کهلی پس از اولین دادگاه در آدلاید بازگشت خواهد کرد. هند و استرالیا ابتدا در ODI و T20I شاخ های یکدیگر را برطرف می کنند و سپس هر دو طرف تمرکز خود را به طولانی ترین قالب بازی تغییر می دهند. “نگران ویرات نباشید ، او برای تک تک بازیهایی که انجام می دهد آماده است. بله ، شاید انگیزه اضافی وجود داشته باشد ، اما فکر نمی کنم انگیزه اضافی بیش از 110٪ باشد. پس بیایید ببینیم. مطمئن هستم وی به نقل از ESPNcricinfo گفت: استوینیس گفت: “او برای کار آماده خواهد بود. او برای بچه دار شدن به خانه باز می گردد ، که از نظر من تصمیم درستی است. بنابراین من مطمئن هستم که انگیزه بیشتری خواهد داشت.”

بوق تجاری

طبق گفته های واگن استیشن ، میزبان ها با استراتژی های خود آماده برای تصاحب تیم هند هستند.

“ما مطمئناً استراتژی های خود را داریم ، ما چیزهایی داشته ایم كه در گذشته مثر بوده است و گاهی اوقات همین برنامه ها جواب نمی داده است و او چند دویدن انجام داده است. بدیهی است كه او بازیکن بزرگی است ، و برای همه آن بازیکنان خوب ، شما انجام می دهید آنچه می خواهید ، برنامه های خود را دارید و هر روز رقابت بیشتری پیدا می کنید و امیدوارید که همه چیز به دادگاه شما برسد. “

استوئینیس در پایان عملکردی که “پایتخت های دهلی” خود را به فینال لیگ برتر هند هدایت کرد ، به سری ODI می رود. او 17 بازی انجام داد و 352 دوش با سرعت ضربه 148.52 به ثمر رساند و به توپ ضربه زد و 13 ویکت را قلع کش کرد.

“من امیدوارم که بتوانم این فرم را به تابستان برسانم ، اما در واقع هیچ چیز خیلی متفاوتی وجود ندارد (که من انجام دادم). استراحت عالی بود – درست به همان اندازه که با کوید بد بود – بازگشت به حالت کاملاً تازه در تمام این مسابقات بسیار خوب بود. من من احساس می کنم قبل از اینکه به برتری برسیم ، در انگلیس خوب پیش رفت ، امیدوارم که نتایج همچنان ادامه داشته باشد. “

بالا رفته

استوینیس افزود: “اما این به ما کمک کرد که تیم خوبی داشتیم ، تیم فوق العاده ای داشتیم. من بسیار خوش شانس بودم که با ریکی پونتینگ که مربی ما بود در یک تیم قرار گرفتم.”

اولین ODI از این سری سه مسابقه در زمین بازی کریکت سیدنی در تاریخ 27 نوامبر برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله