لیگ 1: موناکو پس از کایلیان امباپه به PSG خیره کننده بازگشت


سسک فابرگاس برنده بدشانسی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند ، زمانی که موناکو روز جمعه 3-2 قهرمان پاری سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان انگلیس را از بین برد. نیمه اول کرالیان ، از جمله پنالتی ها ، کیلیان امباپه را مقابل تیم سابق خود به ثمر رساند و به 99 گل برای پاری سن ژرمن افزایش داد و تیم فعلی خود را ترک کرد ، به نظر می رسد در راه رسیدن به یک قهرمانی در لیگ نهم است. اما کوین وولاند ، فوتبالیست آلمانی پس از وقفه دو بار به موناکو ضربه زد و سسک فابرگاس در دقیقه 84 پس از اخراج عبدو دیالی برای یک پنالتی مهم و مهار ، از 12 متر به گل تبدیل شد.

بوق تجاری

پاری سن ژرمن در رده های بالای لیگ 1 کاملاً واضح است ، اما این نتیجه یک شکست بزرگ برای تیم توماس توخل در آستانه یک دیدار مهم لیگ قهرمانان برابر LB لایپزیگ در هفته آینده است.

توکل ، که همچنین از محرومیت از گلزنی بیشتر در نیمه اول برای مباپه و مویز کین ، ناامید شد گفت: “من بیش از عصبانیت تعجب می کنم.”

“من دو نیمه کاملاً متفاوت دیدم. اول از همه ما کنترل کامل بازی را داشتیم … و سپس نیمه دوم کاملاً متفاوت بود. فقط می توانم بگویم که این مسئولیت ماست.”

نیک کوواچ بازیکن موناکو با چهار امتیاز عقب مانده از پاری سن ژرمن به مقام دوم جدول صعود کرد اما “لیل” اگر روز یکشنبه “لاریان” را شکست دهد می تواند مقام دوم را بدست آورد و به دو امتیاز رهبران صعود کند

کواچس ، سرمربی سابق بایرن گفت: “اگر دو بار برگردید و 3: 2 برنده شوید ، قطعاً چیز خاصی است ، اما من نمی خواهم خیلی از آن تجلیل کنم.”

“ما نمی توانیم متوقف شویم و بگوییم همه کارها تمام شده است. این یک پیروزی بزرگ بود ، اما دیگر هیچ.”

در این فصل ، پی اس جی به دلیل مصدومیت و خسارات جدی دچار مشکلات جدی شده است ، و نیمار به اندازه کافی مناسب برای نیمکت نشینی در ورزشگاه استیید لوئیس دوم شناخته شده است ، زیرا در مسابقات مقدماتی هفته گذشته جام جهانی برزیل به دلیل مشکلات آمادگی جسمانی غایب است.

ستاره های ولند

Mbappe به ترکیب اصلی بازگشته است ، با این وجود قبل از وقفه بین المللی دو مصدومیت گذشته را در مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داده است.

مباپه در مواجهه با باشگاه سابق خود که در سال 2017 عنوان قهرمانی لیگ 1 را به دست آورد ، در دقیقه 25 پس از آزادی آنخل دی ماریا ، نفوذ کرد و پاریس را پیش انداخت.

او سپس در دقیقه 37 دوباره دروازه اش را پیدا کرد و متوجه پنالتی شد که یوسف فوفانا روی خطای رافینیا اعلام کرد.

گل نهم این فصل او را با گلهای چند صد ساله پیراهن PSG از زمان ورود به موناکو در اوایل سال 2017/18 با قراردادی 180 میلیون یورویی (213 میلیون دلار) ، یک گل دور می کند. او حتی در آستانه تعطیلات از یک گل دیگر منع شد.

بدون مهاجم ملی پوش فرانسوی ، ویسم بن یدر بعد از آزمایش ویروس کرونا ، برای موناکو مسیری طولانی بود ، اما آنها هفت دقیقه بعد از وقفه با گلزنی گلسون مارتینز برای وولند ، اختلاف را کاهش دادند.

وولاند سپس گل تساوی را به ثمر رساند که فابرگاس ، به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد ، دروازه بان کیور ناواس را از روی زمین دور کرد.

بدتر از این که میهمان بیاید ، چون دیالو – دیگر بازیکن سابق موناکو – پس از اینکه داور تصمیم گرفت تصاویر را بررسی کند ، با بدلکی پنالتی اعلام کرد و کارت قرمز گرفت.

فابرگاس اشتباه نکرد ، زیرا “PSG” بازی “لیگ 1” را از دست داد ، در نتیجه برای دومین بار پس از تسخیر باشگاه در سال 2011 ، دو گل پیش افتاد.

بالا رفته

پیش از این ، رنز در بازی برگشت در لیگ قهرمانان اروپا با “چلسی” تا حد ممکن بد گرم شد و “بوردو” را به شکست خانگی با نتیجه 1 بر 0 واگذار کرد.

هاتام بن ارفع در حالی که رن به پنجم سقوط کرد قبل از اینکه چلسی را در بازی ای که واقعاً برای برنده شدن برای رسیدن به شانزدهمین لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی نیاز دارد ، به گل پنجم برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله