لیگ ملت ها: ایتالیا به روندهای بدون شکست ، پیروزی در انگلیس و هلند – فوتبال ادامه می دهد

ایتالیا عملکرد چشمگیر دیگری را به نمایش گذاشت و به فینال چهار قهرمان لیگ ملت ها صعود کرد و پیروزی بدون شکست خود را به 22 بازی افزایش داد و چهارشنبه با نتیجه 2-0 در بوسنی پیروز شد. آندره بلاتی در دقیقه 22 از بن بست خارج شد و دومنیکو براردی والی با شکوه دوم را در اواسط نیمه دوم اضافه کرد که ایتالیا با 12 امتیاز از شش مسابقه گروه A1 را هدایت کرد.

ایتالیا پس از مثبت بودن آزمایش COVID-19 ، و همچنین تعدادی از بازیکنان اصلی ، از جمله مدافعان مصدوم جورجیو کیه لینی و لئوناردو بانوچی ، و سر سیمابیل ، سرمربی در مورد COVID-19 ، دیگر فاقد مربی روبرتو مانچینی بود.

پس از آزمایش مثبت COVID-19 ، بوسنی ، که قبلاً رتبه بندی شده بود ، بدون ابراهیم سهیچ ، سد کلاشیناچ و ادین ژکی باقی ماند. ونگر ایتالیایی ، لورنزو اینسینیه گفت: “مربی از ما می خواهد که فوتبال خود را در هر کجا که برویم بازی کنیم و این در واقع همان طرز فکری است که ما پذیرفته ایم.” “این پیراهن هر بار باید مورد احترام قرار گیرد و ما همه تلاش خود را برای ایتالیا انجام می دهیم.”

بزرگترین تقصیر ایتالیا استفاده نکردن از موقعیتهاست و بلاتی قبل از جلو آوردن آنها دو گل را از دست داد. Insigne ، که در پایان نیمه اول یک شوت را به تیر دروازه زد ، در فرم الهام گرفته شده بود و با یک بال هدف را هدف قرار داد که بازیکنی را که به خروس معروف بود ، علی رغم تماس ناکافی تغییر شکل داد.

گل دوم شاهکاری بود که مانوئل لوکاتلی توپ را روی خط دفاع بوسنی بالا برد و هم تیمی او ساسولو براردی در یک شلیک با او مواجه شد که توپ از روی شانه او افتاد و او را از پشت دروازه گرفت. با جابجایی ایتالیا به خانه ، فدریکو برناردسکی ضربه او را به تیرک دروازه زد.

انگلیس ایسلند را می زند

هنگامی که انگلیس روز چهارشنبه با 10 نفر پیروزی معمول 4-0 مقابل ایسلند را ضعیف کرد ، دو گل به ثمر رساند ، زیرا هر دو تیم با افتخار به رقابتهای خود در لیگ ملت های یوفا در گروه A2 پایان دادند

انگلیس وقتی در دقیقه 20 دکلان رایس از “وستهم یونایتد” سرش را نگاه کرد ، کنترل خود را بدست آورد و چهار دقیقه بعد با حمله هافبک “چلسی” میسون مونت به توپ تندرست در محوطه جریمه ، این برتری دو برابر شد تا با آرامش تمام شود. .

نیمه دوم برای ایسلند بد شروع شد وقتی بیرکیر مار ساوارسون ، که 95مین بازی خود را برای کشورش انجام می داد ، برای کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. فودن ، هافبک 20 ساله منچسترسیتی با نتیجه 10 دقیقه 3-0 به گل رسید تا گل اول انگلیس را به ثمر برساند و تلاش بیشتری کند تا نتیجه 4-0 شود.

انگلیس پس از شکست 2-0 روز یکشنبه توسط یکی از محبوب ترین مسابقات بلژیک ، دیگر نتوانست به فینال لیگ ملت ها راه یابد و ایسلند قبلا به لیگ B سقوط کرده است.

انگلیس هنوز در مسابقات قهرمانی اروپا 2016 از ایسلند شکست خورده است ، اما در روز چهارشنبه در مالکیت توپ و موقعیت ها تسلط داشت ، در لباس بیش از حد زیاد نبود. اولین گل رایس از روی یک ضربه ایستگاهی برای یک خطا در لبه محوطه جریمه به وجود آمد ، در حالی که مونت قبل از به تعویق انداختن پایان سرد به کرنر ، اجازه داد توپ درون بدنه داخل جعبه بسته قرار گیرد.

بازی در نیمه دوم حتی پس از دریافت کارت قرمز در دقیقه 54 ناکام ماند ، اما سرانجام پس از هجوم تعویض ها شتاب بیشتری به خود گرفت. یکی از بازیکنان تعویضی ، جادون سانچو از بوروسیا دورتموند ، همراه با بوكائو ساكو از آرسنال با گل اول فودن تغذیه شد و دیگری با گلوله های ضرباتی كه مهار شد یا به طور گسترده ضبط شد ، به هر دو طرف برخورد كرد.

ایسلند ، که اریک همرن مدیر او پس از بازی روز چهارشنبه از سمت خود کناره گیری می کرد ، در نیمه اول چند فرصت برای استراحت داشت ، اما ظاهرا بعد از اخراج در نیمه دوم ، کاپیتان کاری آرناسون به ضربه سرش ، بهترین موقعیت خود را از دست داد.

جورجیو وینالدوما ، برنده فقید ، بازگشت هلندی ها را در پاسخ به لهستان مهر و موم کرد

کاپیتان جورجینیو ویجنالدوم هنگامی که هلند روز چهارشنبه چورزووا را شکست داد و لهستان را در گروه 1 لیگ ملت ها 2-1 شکست دهد ، برنده اخیر را کشت. کمیل اوزویاک یک گل انفرادی درخشان به ثمر رساند تا لهستان را پیش بیاندازد ، اما ممفیس دپای قبل از اینکه وینالدوم آخر هفته به دو گل خود مقابل بوسنی اضافه کند ، از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای تیم میهمان به ثمر رساند تا برنده را به خانه بفرستد.

پیروزی ایتالیا در بوسنی به این معنی بود که هیچ یک از طرفین نمی توانستند استخر را شکست دهند ، اما هلند با 11 امتیاز از شش مسابقه در رده دوم قرار گرفت ، یک عقب از ایتالیایی ها و لهستان از هفت مسابقه سوم. میزبان با تلاشهای خیره کننده فردی Ozwiak که رابرت لواندوفسکی او را به فضای خارج فرستاد ، شروع بسیار خوبی داشت. مهاجم پیش از اینکه از تیم کرول در دروازه هلند عبور کند ، سرعت بسیار خوبی را پشت سر گذاشت تا از خط دفاعی جلو بیفتد و دو مدافع را شکست دهد.

وینالدوم وقتی که فقط لوکاس فابیانسکی محوطه جریمه را ترک می کرد برای از دست دادن باید گل تساوی را به ثمر برساند ، اما ضربه این هافبک مستقیماً به سمت دروازه بان ارسال شد. هنگامی که به نظر می رسید گل به ثمر رسیدن دانیل مولن با ضربه سر از هفت متری به سمت دروازه شانس بیشتری داشت.

در حالی که لهستان با استفاده از سرعت خود برای دفاع از دفاع در یک دهانه دروازه همچنان از سرعت خود استفاده کرد ، Przemyslaw Placheta از زاویه بسته به تیر دروازه برخورد کرد. نوک انگشتان فابیانسکی در نیمه دوم دپای را انکار کرد ، اما مهاجم در دقیقه 77 یک ضربه پنالتی روی وینالدوم توسط یان بدنارک ، مدافع لهستانی گرفت. سپس کاپیتان هلندی در تور دروازه حریف را به ثمر رساند و به گوشه استفان برگویس رفت تا پیروزی های مربی جدید فرانک دی بوئر را تثبیت کند.