لیگ ملت ها: آلمان در گروه برتر – فوتبال 3: 2 اوکراین را شکست داد

تیم ورنر ، مهاجم آلمان ، در هر نیمه یک گل به ثمر رساند تا شنبه با پیروزی 3-1 مقابل اوکراین در لیگ ملت ها ، تیم را شکست دهد و یک دور از بازی ها باقی بماند.

ورنر پس از لغو برتری غیر منتظره در دقیقه 12 توسط لروی سانه برای میهمان ، دو گل به ثمر رساند که در این بازی چهار بازیکن از جمله آندره یارمولنکو ، مهاجم سرشناس ، پس از آزمایش مثبت در COVID-19 در آستانه بازی ، محروم شدند.

آلمانی ها پس از خروج از دور اول جام جهانی 2018 در میان یک اصلاح اساسی ، اکنون با 9 امتیاز در رده اول گروه A4 قرار دارند و از اسپانیا که روز سه شنبه دیدار می کنند ، قرار دارند. بهترین تیم راهی چهار مرحله نهایی این رقابت ها می شود. اوکراین که سه بار به درخت برخورد کرده است ، با شش امتیاز در مکان سوم قرار دارد ، سوئیس پس از تساوی 1-1 با میهمانان اسپانیا ، سه پله سقوط کرده است.

مربی یواخیم لوو گفت: “ما در مسابقه مقابل تیم خوب اوکراین پیروز شدیم و به طور کلی می توانیم راضی باشیم.” “ما همچنین می خواستیم تیم را گرم کنیم (در آستانه مسابقات قهرمانی سال آینده اروپا) و فکر می کنم این کار را تا حدی انجام دادیم. در نیمه اول بازی را تحت کنترل داشتیم و سرعت فوق العاده ای داشتیم. در نیمه دوم ، ممکن است چندان متمرکز نباشیم. “

بعد از اینکه همه مقامات بهداشتی لایپزیگ فهمیدند که بازی باید ادامه یابد ، آلمانی ها شروع قدرتمندی را شروع کردند ، اما او پس از گلزنی رومن یارمچوک در این دیدار مجبور به عقب رفتن شد.

لئون گورکو دو گل بعدی را به ثمر رساند ، ابتدا یک وقفه سریع آغاز کرد و سانا را در دقیقه 23 به گل تساوی فرستاد ، سپس سایبان رابین کوچ را کنترل کرد و توپ را برای ورنر بلند کرد تا 10 دقیقه بعد میزبان را به برتری برساند.

آلمان با تیم مونیخ بایرن خود پس از پیروزی یک بر صفر تیم چک در مقابل جمهوری چک در روز چهارشنبه به تیم بازگشت ، اما همچنان در خط دفاعی اختلافات نشان می دهد و در هفت مسابقه اخیر خود فقط یک کلین شیت دریافت کرده است.

آنها مثل سه مسابقه از پنج مسابقه قبلی گل تساوی را دریافت نکردند ، اما وقتی اوکراین در شوت 53 ام توسط الکساندر زینچنکو به تیر دروازه برخورد کرد ، باز هم خوش شانس بود. ورنر در 64 ام دوم شد و اوکراین دو بار دیگر از طریق مارلوس به درخت برخورد نکرد و به شدت جانشین مورایس شد.