لیگ ملت های یوفا: سرخیو راموس در یک بازی مهم دو پنالتی را از دست داد زیرا اسپانیا در سوئیس به تساوی یک بر یک رسید


سرخیو راموس دو پنالتی را از دست داد زیرا اسپانیا برای تساوی روز شنبه مقابل سوئیس نیاز به تساوی دیرهنگام جرارد مورنو داشت – 1: 1. راموس 177مین بازی خود را در اسپانیا انجام داد تا با از دست دادن بوفون ایتالیا به محدودترین بازیکن اروپا در تاریخ تبدیل شود. ، که 176 است. اما به جای جشن در بازل ، این شبی بود كه باید توسط مدافع فراموش شود ، او یك ضربه ی كاری را دید كه یان سامر دروازه بان سوئیس را دفع كرد ، اما خود را برای كشتن یك ثانیه حمایت كرد ، اما دوباره با یك تلاش وحشتناك “میس” از دست داد.

بوق تجاری

سرمربی اسپانیا ، لوئیس انریکه پس از بازی از کاپیتان دفاع کرد.

وی گفت: “تعداد سرجیو برای جریمه در این دنیا نیست.” “اگر مجازات سومی وجود داشت ، او نیز آن را رعایت می کرد.”

راموس قبلاً 25 پنالتی پشت سر هم به ثمر رسانده بود و عدم صحت او برای اسپانیا هزینه داشت که حالا باید سه شنبه آلمان را در سویا شکست دهد تا به جمع چهار تیم نهایی برسد.

مورنو گفت: “ما می خواستیم در اینجا پیروز شویم و تیم تا آخر تلاش کرد.” “این نبود ، اما هنوز در دست ماست ، حتی اگر بازی سختی داشته باشیم.”

در پنج مسابقه اخیر ، تیم انریکه فقط 3 بار موفق به گلزنی شده است و آنها دوباره سعی کردند در مقابل سوئیس کاملاً سازمان یافته که از طریق رم فروایلر به پیروزی رسید ، نفوذ کنند و نیک الودی را در 11 دقیقه ترک کنند.

وقتی سوئیس به سرعت حمله کرد ، مطبوعات اسپانیا برای گل اول خیلی راحت شکست خوردند.

با ترک موقعیت راموس ، برضل امبولا قبل از بازی برگشت به سوی فرویلر ، که پای چپ خود را باز کرد و توپ را با درخشان به گوشه دور زد ، پشت سرش دوید.

فران تورس می توانست برای یک و نیم وقت به گل تساوی برسد ، اما قبل از اینکه نیم ساعت با عصبانیت راموس شروع به شوت کند ، به تیر دروازه برخورد کرد.

در ابتدا ، او پس از به هم ریختن اونای سایمون ، درخشان ضربه Froyler را روی خط مهار کرد و سپس کاپیتان اسپانیا با ضربه سر او به دست سرخیو رودریگز ، که پشت به پشت کرد ، اولین پنالتی را به دست آورد.

اما راموس نتوانست تبدیل به گل شود ، ضربه او توسط سامر به خوبی مهار شد ، او خیلی سریع حاضر به انجام این کار نشد و به سرعت به سمت راست رفت.

بالا رفته

بیست دقیقه بعد آلوارو مورات توسط الودی مختل شد و راموس پا به میدان گذاشت تا اشتباه را برطرف کند ، اما با از دست دادن دوباره اشتباه خود را بیشتر کرد ، این بار با تلاشی که سامر به راحتی انجام داد.

اسپانیا سرانجام در دقیقه 89 نتیجه را به دست آورد که مورنو از دفاع خسته کننده سوئیس استفاده کرد و به سرویس سرخیو رگیلون پی برد. اما سوئیس یک امتیاز را تحمل کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله