لیگ ملت های یوفا: بلژیک ، ایتالیا. در فینال لیگ ملت ها شرکت کنید


روملو لوکاکو به بلژیک کمک کرد تا به فینال لیگ ملت های یوفا برسد و روز چهارشنبه دو گل با نتیجه 4 بر 2 مقابل دانمارک به ثمر رساند ، در حالی که ایتالیا نیز با پیروزی خارج از خانه بوسنی و هرزگوین جایگاه خود را در جمع چهار تیم نهایی قطعی کرد. بلژیک که در رده اول جهان قرار دارد ، تنها به یک تساوی از آخرین بازی لیگ A ، خانه گروه 2 ، خانه دانمارک پشت درهای بسته در لوون و زودتر از طریق یوری تیلمان نیاز دارد. جوناس ویندروو برای دانمارک گل تساوی را به ثمر رساند ، اما در نیمه دوم لوکاکو صاحب یک دبل شد و کوین دی بروین پس از اینکه تیبو کورتوا اجازه داد پاس برگشتی ناصر چادلی زیر پای او بچرخد و به گل برسد ، پیروزی تیم رابرت مارتینز را تضمین کرد.

بوق تجاری

ایتالیا با پیروزی 2-0 در سارایوو ، به لطف گل های هر نیمه آندره بلوتی و دومنیکو براردی از ساسولو ، مقام اول گروه 1 را بدست آورد.

این اطمینان حاصل کرد که آنها یک امتیاز جلوتر از هلند به پایان رسید ، که پس از یک پنالتی توسط ممفیس دیپای لغو باز کردن کمیل Ozwiak ، کاپیتان جورجینیو Vijnaldum در خارج از خانه 2-1 لهستان را شکست داد.

ایتالیا و بلژیک در تورنمنت نهایی که انتظار می رود اکتبر سال آینده در ایتالیا برگزار شود ، به مالکان اسپانیا و فرانسه ملحق می شوند.

قبل از فینال ، تیم های ملی اروپا رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 را در ماه مارس آغاز می کنند و سپس “یورو 2020” به تعویق افتاده باید در ژوئن-ژوئیه سال آینده برگزار شود.

در انگلیس با بیش از یک نگاه به این مسابقات ، مرحله نیمه نهایی و فینال در ومبلی برگزار می شود و تیم گرت ساوت گیت با پیروزی 4-0 برابر ایسلند رقابت های خود را در لیگ ملت ها به پایان رساند.

در نیمه اول دکلان رایس و میسون ماون گلزنی کردند و فیل فودن از منچستر سیتی اولین گل های بین المللی را با یک ضربه دیرهنگام به ثمر رساند ، همانطور که در انگلیس برای اولین بار از سال 1883 سه بازیکن 21 ساله و کمتر در همان مسابقه برگزار شد.

ساوت گیت به Sky Sports گفت: “این یک بازی بسیار دشوار بود. همه بازیکنان پیام هایی را شنیدند که بی معنی است و هیچ چیز برای بازی کردن وجود ندارد ، اما آنها برای آن بازی کردند.”

بیرکیر مار ساوارسون برای ایسلند حذف شده است که مانند بوسنی حذف شده و در دوره بعدی در لیگ B شرکت خواهد کرد.

– ولز به سمت بالا حرکت می کند ، اسکاتلند از دست می دهد –

ولز با پیروزی 3-1 در فنلاند قهرمان لیگ A شد و به آنها اجازه ورود به گروه اول B4 را داد.

اگرچه مدیر رایان گیگز پس از دستگیری اخیر به ظن تعرض به دوست دخترش ناپدید شد ، ولز موفق شد از هری ویلسون ، دانیل جیمز و کیفر مور گلزنی کند.

تم پوکی در تور فنلاند گلزنی کرد که جر اورونن ، مدافع را تنها 12 دقیقه بعد ترک کرد.

پیروزی در گروه آنها همچنین شانس ولز را برای تضمین حضور در مقدماتی پلی آف جام جهانی 2022 افزایش می دهد ، زیرا در صورت عدم اجرای مسیر عادی ، دو برنده برتر گروه در لیگ ملت ها ، حضور در پلی آف را تضمین می کنند.

در حالی که ولز صعود می کرد ، اسکاتلند پس از شکست یک بر صفر مقابل اسرائیل ، دومین باخت متوالی پس از صعود به یورو 2020 ، صعود از لیگ B ، گروه 2 را از دست داد.

گل املاک سلیمان در نیمه اول اسکاتلندی ها را غرق کرد و جمهوری چک در هزینه آنها با پیروزی در اسلواکی با نتیجه 2-0 پیروزی کسب کرد.

استیو کلارک ، مدیر اسکاتلند به Sky Sports گفت: “همه ما از نحوه پایان هفته ناامید شده ایم.”

“این یک هفته تاریخی برای فوتبال اسکاتلند بود. کمبود تلاش وجود داشت. این مانند یک بازی در روز یکشنبه بود (شکست 1-0 در اسلواکی) ، فقط یک کم کیفیت ناچیز در یک سوم آخر باعث شد که ما نمی توانیم یک گل دریافت کنیم.”

همچنین ارتقا توسط اتریش انجام شد ، آنها پس از صدور حکم قرنطینه به دلیل آزمایش مثبت ویروس کرونا در تیم خود ، با تیم نروژی محروم از ستاره های ارلینگ براوت هلند و مارتین آدگارد به تساوی یک بر یک دست یافتند.

بالا رفته

مجارستان نیز به لطف پیروزی 2-0 ترکیه همراه با صربستان که 5-0 روسیه را شکست داد ، صعود کرد.

جمهوری ایرلند پس از تساوی 0-0 برابر بلغارستان از سقوط به لیگ C اجتناب کرد ، اما در میان احزاب در حال نزول ایرلند شمالی و ترکیه بودند ، در حالی که مونته نگرو ، ارمنستان ، اسلوونی و آلبانی به سطح دوم صعود کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله