لیگ قهرمانان: اولیویه ژیرود در شانزدهم آخر چلسی را آزاد کرد


روز سه شنبه ، “چلسی” پس از یک شکست ناموفق اولیویه ژیرود ، که با پیروزی “آبی پوشان” مقابل “رن” با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید ، با دو بازیکن تعویضی در جایگاه شانزدهم قرار گرفت. امتیازات در سمت فرانک لمپارد پس از اینکه Serhu Girassi توسط کلوم هادسون-اودوی نیمه اول را تساوی داد. در دور بعدی ، چلسی پس از پیروزی “کراسنودار” اسپانیایی با نتیجه 2 بر 1 به تیم رقیب “سویا” پیوست. هر دو تیم 10 امتیاز دارند ، 9 امتیاز بالاتر از مقام سوم “کراسنودار” است و اکنون برای کسب مقام اول در پایان مرحله گروهی

بوق تجاری

چلسی می تواند مسئولیت های داخلی را مورد توجه قرار دهد و تاتنهام ، رهبر لیگ برتر ، آخر هفته به دیدار استمفوردبریج می روند ، به لطف چربی ناخوشایند ، که در ژانویه به او پاسخ داده شد و تابستان سال آینده راهی مسابقات قهرمانی اروپا خواهد شد.

لمپارد به پخش کننده انگلیسی BT Sport گفت: “من یک مشکل دارم زیرا ما ایمی را داریم که خوب بازی می کند … من دو بازیکن در موقعیت مشابهی دارم که برای یک مکان می جنگند. این یک مشکل خوب است.”

“اولی (چاق) دقیقه خود را بدست می آورد ، زیرا ما برنامه شلوغی داریم ، هر چند روز یک بار بازی می کنیم.”

“چلسی” سخت شروع کرد و باید در دقیقه هفت جلو بیفتد ، وقتی تیم ورنر پاس کم هادسون-اودوی را از بالای دروازه زد و آن را به زور فرستاد.

برتری اولیه آنها پس از یک بازی عالی توسط میسون مونت ، که قبل از مشاهده جنون درست هادسون-اودو ، توپ را در نزدیکی زمین خود به دست آورد ، در دقیقه 22 پاداش گرفت.

ماون مدتهاست دوست خود را که فارغ التحصیل آکادمی چلسی است انتخاب کرده است. مهاجم قبل از عبور از آلفرد گمیس ، دو تماس ایجاد کرد.

معدنچی بین المللی انگلیس بدشانس بود که هشت دقیقه بعد گومیس با مهار عالی یک گل مهار کرد تا از تلاش های نزدیک او پس از عقب نشینی بن چیلول جلوگیری کند.

دروازه بان ادوارد مندی بازگشت آرام خود را به باشگاهی آغاز كرد كه چلسی در تابستان او را به خدمت گرفت ، اما میزبان پس از یك دوره افتتاحیه سنگین در این رقابت ها پا گرفت.

جیمز لئو سیلیکا در دقیقه 32 پس از برگشت توپ از کورت زوما به او شوت زد. سپس رن شروع به ایجاد برخی مشکلات “چلسی” کرد.

مهندی تفاوتی که در چلسی ایجاد کرد را با سیو های محکم جیراسی و دیمین دا سیلوا تا پایان دوره ابتدایی نشان داد.

چلسی فکر کرد که او اندکی پس از وقفه یک ثانیه اضافه کرد ، اما سر ورنر در آفساید قرار گرفت و رن همچنان برای آنها مشکل ایجاد کرد.

مهندی در دقیقه 73 شبی را که مانع از ضربه سر قدرتمند هرزینو نمسی شد ، نجات داد و در ادامه نیز شوت کرد تا در ضربه برگشتی دروازه را متوقف کند.

بالا رفته

رن فکر کرد وقتی ژیروس ناشناس سرش را از کنار مندی زد پنج دقیقه دیگر چلسی را مجازات کردند.

اما ژیرود پس از پرش نجات گومیس از دست دیگر گل ورنر ، کمتر از یک دقیقه در وقت شکست شکست داد و به این بازیکن فرانسوی اجازه داد تا چلسی را در مرحله یک شانزدهم نهایی به پایان برساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله