لیگ قهرمانان اروپا: مارکوس راشفورد وقتی منچستر یونایتد 5 بر صفر لایپزیگ را شکست داد هت تریک کرد

لیگ قهرمانان اروپا: مارکوس راشفورد وقتی منچستر یونایتد 5 بر صفر لایپزیگ را شکست داد هت تریک کردمارکوس راشفورد در نیمه دوم در نیمه دوم هت تریک بالینی کرد وقتی منچستریونایتد روز چهارشنبه لایپزیگ رهبران RB آلمان را پاره کرد تا با شکست 5-0 کنترل گروه لیگ قهرمانان را بدست آورد. میسون گرینوود شبیه در نیمه اول با مشت به عناوین اصلی رسید ، اما راشفورد از نیمکت خارج شد تا به اوله گونار سولسکایر یادآوری کند که او رئیس اولدترافورد است و آنتونی مارسیال نیز در آن شرکت کرد. راشفورد که در یک حمله حمله 18 دقیقه ای 3 بار موفق به گلزنی شده است ، پس از این که سالسکر در سال 1999 مقابل ناتینگهام فارست موفق به گلزنی شد ، تنها دومین بازیکن یونایتد است که با یک تعویض هت تریک می کند.

بوق تجاری

یونایتد که در آغاز پرفراز و نشیب این فصل مقاومت کرد ، با کسب یک پیروزی چشمگیر در شروع پاری سن ژرمن ، کنترل گروه H را بدست گرفت.

سولسکر به BT Sport گفت: “مارکوس راشفورد بیرون آمد و خوب کار کرد ، اما پایه و اساس تیم بود ، این همان چیزی است که شما از زیردریایی ها می خواهید.”

“چه تغییری ایجاد کرده اند. لایپزیگ فشار بالایی دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم عمیق بشویم.

“ما کمی استراحت داشتیم زیرا فصل بی وقفه است ، بنابراین از ترکیب استفاده کردیم. این گروه در حال رفتن است. هرچه کیفیت و روحیه شما بیشتر باشد ، نتایج بیشتری کسب خواهید کرد.”

راشفورد ، قهرمان پایتخت فرانسه در هفته گذشته و برونو فرناندز هنگامی که یونایتد به دنبال اولین برد خانگی خود در این فصل رفت ، در کمال تعجب نیمکت نشین شدند.

– درب بازکن برای چوب سبز –

گرینوود ، که ماه گذشته به دلیل نقض پروتکل های ویروس کرونا توسط انگلیس به خانه تبعید شد ، شروع به حرکت در نزدیکی مارسیال کرد.

تیم جولیان ناگلسمن با درخشش خوب میزبان را ایمن کرد اما “یونایتد” خیلی زود متوقف شد و زمین جدیدی ایجاد کرد.

آنها در دقیقه 21 وقتی پل پوگبا از میانه زمین به جلو آمد و گرینوود را تغذیه کرد ، توپ را با پای چپ از طریق پیتر گولاچی نوازش کرد و برای اولین گل خود در لیگ قهرمانان راهی گوشه دور کرد.

وقتی VAR به یک آفساید احتمالی نگاه کرد ، یونایتد عصبی منتظر ماند ، اما یک گل اجازه ایستادن داشت.

لایپزیگ ، نامزد مرحله نیمه نهایی فصل گذشته ، با شدت زیاد برگشت و یونایتد را برای مدت طولانی از بقیه نیمه اول تحت فشار قرار داد.

کریستوفر نکونکو مجبور به نجات معقول داوید دی خیا شد و نمانیا ماتیچ پاسخ داد تا مارسل هالستنبرگ را در انتهای کرنر پایانی متوقف کند.

“یونایتد” تنها پس از استراحت در حمله خط حمله نشان داد ، اما “لایپزیگ” تلاش زیادی کرد تا موقعیت مشخصی را در سمت مقابل ایجاد کند ، اگرچه دخیا باید هوشیار باشد تا از فاصله نزدیک سر ابراهیم کناته را پرتاب کند.

سولسکر برای تغییر حرکت برای دقایقی به سمت راشفورد ، فرناندز و اسکات مک تومین پرتاب کرد و یونایتد پاداش های خود را می گیرد.

فرناندز برای اولین بار یک توپ باشکوه را برای راشفورد ارسال کرد که در دقیقه 74 دقایقی دفع شد و گولاش را مشت کرد.

خط خطی پرچم خود را در آفساید بالا گرفت ، اما VAR با بررسی این تصمیم ، مهاجم دویدن خود را از نیمه خود آغاز کرد و یک گل تعیین کرد.

چهار دقیقه بعد ، راشفورد بار دیگر خانه را تضعیف کرد تا نتیجه 3-0 شود ، اما پس از ضرب و شتم بازیکن فرانسوی در محوطه جریمه ، با فداکاری به مارسیال اجازه داد یک پنالتی بزند.

اما انگلیسی در پایان وقت هت تریک خود را به پایان برد تا نمایش ویرانگر را پوشش دهد.

راشفورد گفت: “من فکر می کنم مدیر از من می خواست که سرعت را افزایش دهم.”

بالا رفته

“این به معنای پیش رفتن برای ما است. قطعاً جایی وجود داشت. ما برونو و پل (پوگبا) را روی توپ قرار دادیم. در همه چیز خطرناک به نظر می رسیدیم و هر وقت جلو می رفتیم می توانستیم بکشیم.”

ناگلسمن شوکه شده ، که برای او اولین شکست در این فصل بود ، گفت: “این کمی دیوانه بود زیرا بعد از اینکه آنها گل اول را زدند ، همه ما موفق شدیم. 20 دقیقه آخر خیلی بد بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله

خبر های روز ایران و جهان