لیگ فوتبال انگلیس از مرحله بعد پنج تعویض را انجام می دهد

لیگ فوتبال انگلیس از مرحله بعد پنج تعویض را انجام می دهد

لیگ برتر در این فصل 5 تعویض انجام نداده است.© خبرگزاری فرانسه


لیگ فوتبال انگلیس ، که بخش های زیر لیگ برتر را نشان می دهد ، روز چهارشنبه گفت که از مرحله بعدی قرارگیری در همه بخش ها ، پنج تعویض مجاز است. این از گزارش شورای اتحادیه بین المللی فوتبال ، که قوانین ورزشی را ایجاد می کند ، به دست می آید که قانون پنج بازیکن جایگزین تا سال 2020/21 تمدید می شود ، اما مسابقات فردی انتخاب قانون را انتخاب می کنند.

بوق تجاری

لیگ فوتبال ، که سه بخش تحت لیگ برتر نخبه انگلیس را کنترل می کند ، خاطرنشان می کند: “پس از مشورت با باشگاه ها ، شورای EFL موافقت کرده است که تعداد بازیکنان را به 5 بازیکن تعویض در همه مسابقات Sky Bet EFL برساند. از ساعت 12:00 جمعه ، 20 نوامبر ، تا بقیه فصل 2020/21. “

لیگ برتر تنها بخش اصلی فوتبال اروپا است که در طول رقابت های فعلی به تیم ها اجازه نمی دهد در یک مسابقه 5 تغییر ایجاد کنند.

پنج تعویض یکی از ویژگی های لیگ برتر در دو ماه پایانی فصل بود ، که توسط ویروس کرونا ویران شد ، 2019/20 ، اما برنامه هایی برای معرفی چنین طرحی در این فصل دو بار 14 مورد از 20 اکثریت باشگاه را کسب نکرد.

ریچارد مسترز ، مدیرعامل لیگ برتر هفته گذشته گفت که انتظار تغییر در “آینده قابل پیش بینی” را ندارد.

گرت ساوت گیت سرمربی انگلیس به یورگن کلوپ ، سرمربی لیورپول و پپ گواردیولا ، فوتبالیست منچسترسیتی پیوست و 5 بازیکن تعویضی را خواستار شد و استدلال کرد که شروع بعدی فصل و فهرست بیش از حد مجاز ، مصدومیت را افزایش می دهد.

مطالب پیشنهادی  ویرات کولی در آستانه تور استرالیا به باشگاه ورزشی می رود. تصاویر را ببینید

بالا رفته

ساوت گیت با اشاره به شکست لیگ ملت ها در روز یکشنبه در لیگ قهرمانان اروپا ، گفت: “ما (انگلیس) توانسته ایم پنج تغییر در برابر بلژیک ایجاد کنیم – در نتیجه چهار تغییر ایجاد کردیم – و باشگاه ها این فرصت را ندارند.”

“چند آسیب دیدگی کمتر جدی علیه بلژیک رخ داده است ، اما ما چه کار می کنیم؟ صبر کنید تا بار بسیاری از نفرت انگیزها را بدست آوریم؟”

مباحث ذکر شده در این مقاله