لیگ فوتبال انگلیس از مرحله بعد پنج تعویض را انجام می دهد

لیگ فوتبال انگلیس از مرحله بعد پنج تعویض را انجام می دهد

لیگ برتر در این فصل 5 تعویض انجام نداده است.© خبرگزاری فرانسه


لیگ فوتبال انگلیس ، که بخش های زیر لیگ برتر را نشان می دهد ، روز چهارشنبه گفت که از مرحله بعدی قرارگیری در همه بخش ها ، پنج تعویض مجاز است. این از گزارش شورای اتحادیه بین المللی فوتبال ، که قوانین ورزشی را ایجاد می کند ، به دست می آید که قانون پنج بازیکن جایگزین تا سال 2020/21 تمدید می شود ، اما مسابقات فردی انتخاب قانون را انتخاب می کنند.

بوق تجاری

لیگ فوتبال ، که سه بخش تحت لیگ برتر نخبه انگلیس را کنترل می کند ، خاطرنشان می کند: “پس از مشورت با باشگاه ها ، شورای EFL موافقت کرده است که تعداد بازیکنان را به 5 بازیکن تعویض در همه مسابقات Sky Bet EFL برساند. از ساعت 12:00 جمعه ، 20 نوامبر ، تا بقیه فصل 2020/21. “

لیگ برتر تنها بخش اصلی فوتبال اروپا است که در طول رقابت های فعلی به تیم ها اجازه نمی دهد در یک مسابقه 5 تغییر ایجاد کنند.

پنج تعویض یکی از ویژگی های لیگ برتر در دو ماه پایانی فصل بود ، که توسط ویروس کرونا ویران شد ، 2019/20 ، اما برنامه هایی برای معرفی چنین طرحی در این فصل دو بار 14 مورد از 20 اکثریت باشگاه را کسب نکرد.

ریچارد مسترز ، مدیرعامل لیگ برتر هفته گذشته گفت که انتظار تغییر در “آینده قابل پیش بینی” را ندارد.

گرت ساوت گیت سرمربی انگلیس به یورگن کلوپ ، سرمربی لیورپول و پپ گواردیولا ، فوتبالیست منچسترسیتی پیوست و 5 بازیکن تعویضی را خواستار شد و استدلال کرد که شروع بعدی فصل و فهرست بیش از حد مجاز ، مصدومیت را افزایش می دهد.

بالا رفته

ساوت گیت با اشاره به شکست لیگ ملت ها در روز یکشنبه در لیگ قهرمانان اروپا ، گفت: “ما (انگلیس) توانسته ایم پنج تغییر در برابر بلژیک ایجاد کنیم – در نتیجه چهار تغییر ایجاد کردیم – و باشگاه ها این فرصت را ندارند.”

“چند آسیب دیدگی کمتر جدی علیه بلژیک رخ داده است ، اما ما چه کار می کنیم؟ صبر کنید تا بار بسیاری از نفرت انگیزها را بدست آوریم؟”

مباحث ذکر شده در این مقاله