لیگ زنان “بیگ باش”: سوفی دیوین یک ضربه “عجیب” در برابر توفان های هوبارت بازی می کند. تماشا کردن

تماشا کنید: سوفی شیطان

شکست ناپذیر 87 سوفی دوین از هشت مرز و پنج شش تشکیل شده بود.© توییتر


در پنجاه و یکمین بازی لیگ گرند باش بانوان (WBBL) پرت اسکورچر با 10 گل هوبارت هوریکان را شکست داد. برنرز توانست به لطف سوفی دوین ، کریکت نشین 87. نیوزلندی که شکست نخورده است ، فقط در 14.4 شلیک توانست با 135 دوش از هدف عبور کند. دست انداز Devine شامل هشت حد و پنج شش مورد بود. با این حال ، ضربه ای که جلب توجه کرد یک ضربه “شگفت انگیز” بود که از طریق پوشش اضافی به پشت پاها برخورد کرد. Devine خم شد ، و سعی کرد توپ را محکم بزند ، و محدودیتی که مفسران آن را ضربه هاکی می دانند. این عکس در ویدیویی منتشر شده است که در حساب توییتر حساب رسمی WBBL منتشر شده است. در زیرنویس توییتر آمده است: “از سوفی دیوین عجیب است! # WBBL06”

بوق تجاری

عکس Devine از قلم Scorchers در توییتر امتیاز مثبت گرفت. “#MADETOUGH” ، – واکنش حق رای دادن را با emoji “fire” و “biceps bented” بخوانید.

در مرحله بعد ، دستگاه جدید از بت مونی کریکت استرالیایی پشتیبانی کرد ، که 36 گل 48 به ثمر رساند. ضرب و شتم Muni پنج محدود بود.

پیش از این ، Hobart Hurricanes به دلیل از دست دادن شش ویکت در 20 فریم ، در مجموع به 134 دویدن محدود می شد. افتتاح کننده نیکولا کری بالاترین شرکت کننده بود ، با دریافت 36 اجرا از 31 زایمان ، سرویس 5 محدود بود.

بالا رفته

اما تامسون پس از نیکلاس بیشترین دویدن را به ثمر رساند و 23 گل از 33 گل که شامل دو محدودیت و شش گل بود را به نام خود ثبت کرد.

توپچی ها سامانتا بیتس را انتخاب کردند که منجر به دو اخراج شد. نیکول بولتون ، تانیلا پسچل و هدر گراهام تکه تکه گلزنی کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله