لیگ بزرگ باش: کریکت استرالیا نوآوری های جدیدی را در سه قانون ارائه می دهد


کریکت استرالیا روز دوشنبه از ابتکارات جدید سه قانون (Power Surge ، X-Factor Player و Bash Boost) که در نسخه آینده لیگ Big Bash (BBL) اجرا می شود ، رونمایی کرد. در نسخه آتی BBL ، با اضافه شدن Power Surge ، طرف خفاش کنترل بیشتری بر مراحل کار خود خواهد داشت. بازی قدرت به چهار فریم کاهش یافت ، قبل از شروع کار ثابت بود. دو مورد اضافی در “ولتاژ موج” می توانند از 11th به بعد در هر زمان دستورات خاموش را بگیرند.

بوق تجاری

تیم ها همچنین می توانند استراتژی خود را در 10 دوره ابتدایی تغییر دهند و بازیکن X-Factor را جایگزین کنند. این بازیکن که در نامه تیمی به عنوان بازیکن دوازدهم یا سیزدهم شناخته می شود ، می تواند جایگزین هر بازیکنی شود که هنوز یک نفر را شکست ندهد یا انتظار بیش از یک بازیکن را نداشته باشد.

پاداش ابتکار و ابتکار عمل در معرفی دوم با معرفی Bash Boost پاداش می گیرد. برای گرفتن هر مسابقه چهار امتیاز کسب می شود – سه امتیاز برای برد کلی و یک امتیاز باش تقویت در نیمه راه دوم.

تیم پیگیری اگر 10 برابر بیش از علامت معادل آن باشد ، Bash Boost را دریافت می کند. اگر آنها عقب بیفتند ، نمره ای که در زمین قرار می گیرد نمره کسب می کند.

“معرفی این نوآوری های جدید دلیل دیگری است که KFC BBL | 10 فصل برای جذاب ترین دوره تاریخ لیگ رقم خورده است. Power Surge ، X-Factor و Bash Boost نقاط اولویت ، کریکت هیجان انگیز ، معرفی چشم اندازهای استراتژیک جدید و اطمینان از وجود همیشه چه چیزی باید در طول مسابقه بازی شود. “

وی افزود: “ما اطمینان داریم که طرفداران ما از آنچه این نوآوری ها در بازی به وجود می آورند لذت خواهند برد ، زیرا بسیاری از بهترین بازیکنان T20 جهان و همچنین نسل بعدی ستاره های استرالیایی آنها را در زمین زنده می کنند.”

تکامل شرایط بازی KFC BBL پس از امضای بسیاری از بازیکنان ستاره در طول لیگ و معرفی سومین بازیکن خارجی در باشگاه XI اتفاق افتاد.

بالا رفته

بهترین پرچ ها ، بولینگ ها و همه جانبه های جهان در رده بندی ICC T20I با دیوید مالان ، رشید خان و محمد نبی در باشگاه های KFC BBL ثبت نام کرده اند. علاوه بر این ، افرادی مانند میچل استارک ، سام بیلینگز ، جانی بورستوف ، نیکلاس پوران ، کارلوس براتویت ، جیسون روی ، الکس هیلز ، مورن مورکل و عمران طاهر نیز در KFC BBL دیده می شوند | 10

برنامه کامل برای فصل بعدی منتشر شده است ، محل برگزاری 21 مسابقه که در ماه دسامبر برگزار خواهد شد ، تأیید شده است. فصل در تاسمانی و ACT با اولین مسابقه در 10 دسامبر آغاز می شود و در پایان ماه مسابقات به کوئینزلند و استرالیای جنوبی منتقل می شوند.

مباحث ذکر شده در این مقاله