لیگ بزرگ باش: ستاره های ملبورن برای نسخه آینده نیکلاس پورانا را به خدمت می گیرند

لیگ بزرگ باش: ستاره های ملبورن برای نسخه آینده نیکلاس پورانا را به خدمت می گیرند

Nicholas Puran IPL 2020 را با 521 دویدن ، با میانگین 32 با نرخ اعتصاب 165 ، به پایان رساند.© BCCI / IPL


روز پنجشنبه ، ستارگان ملبورن ، امضای قرارداد نیکولاس پوآرو ، جبهه گیر چپ هند غربی برای دوره آینده لیگ بزرگ باش (BBL) را تأیید کرد. این بازیکن 25 ساله از ترینیداد 25 بازی ODI و 21 T20I را برای وست هند انجام داد. پوران در برابر تیم نیوزیلند به تیم T20I West West Indies انتخاب شده است و در طول دسامبر و اوایل ژانویه برای شش بازی با استارز در دسترس خواهد بود. Purana که می تواند ویکت هم بیاورد ، به تازگی کارزار IPL خود را توسط Kings of XI Punabab به پایان رسانده است. او مسابقات را با 521 دوش ، با میانگین 32 با درصد اعتصاب 165 ، به پایان رساند.

بوق تجاری

“ستارگان ملبورن تیم بسیار قدرتمندی دارند و خوشحالم که در این فصل در چند بازی جزئی از این تیم هستم. همچنین از عضویت در BBL بسیار هیجان زده هستم و چیزهای خوب زیادی از گلن ماکسول شنیده ام. بازی کردن بازی طبیعی من برای تیم و امیدوارم این به گرفتن نتایج مثبت ستاره ها کمک کند “. پوران در یک شماره رسمی ملبورن گفت.

دیوید هاسی ، سرمربی ستارگان ملبورن گفته است که Puran قدرت آتش اضافی را به ترکیب خواهد آورد.

بالا رفته

“نیک یک بازیکن چشمگیر با تجهیزات عالی است که علاوه بر وظایف خود برای مدتی در وست هند ، در IPL ، لیگ برتر کارائیب و سوپرلیگ پاکستان نیز مورد تقاضا قرار گرفته است. من منتظر استعدادهای او در این فصل هستم” – گفت هاسی.

این باشگاه همچنین تأیید کرده است که بازیکن هاکی هریس رئوف در این فصل به دلیل تعهدات ملی با پاکستان در دسترس نیست.

مباحث ذکر شده در این مقاله