لیگ برتر: گارد جدید چلسی روی شفیلد یونایتد کلیک کند


فرانک لمپارد معتقد است پس از پیروزی مقابل “شفیلد یونایتد” با نتیجه 4 بر 1 “چلسی” در تابستان سرمایه گذاری های زیادی در بازار نقل و انتقالات به ثمر نشسته است و آنها را به مقام سوم لیگ برتر رسانده است. با وجود 220 میلیون پوند (289 میلیون دلار آمریکا) ، انتقال “آبی ها” تحت تأثیر قرار نگرفت ، زیرا او از شش مسابقه فصل اول تنها دو برد کسب کرد. با این حال ، آنها اکنون چهار پیروزی متوالی در همه مسابقات کسب کرده اند ، سه امضای جدید ، بن چیول ، تیاگو سیلوا و تیمو ورنر ، در پروتکل روز شنبه ، در حالی که حکیم زیه دیگری با دو پاس گل پیروز میدان شد.

بوق تجاری

لمپارد ، که چلسی را در فصل چهارم به مقام چهارم رساند ، گفت: “بازیکنانی که ما آنها را آوردیم ، آنها را برای پیشرفت بهتر کردیم.”

“مردم انتظار دارند که این اتفاق روز اول بیفتد. این کار نیست ، کار ادامه دارد. امروز چیزهای زیادی دیده اید ، نشانه های خوبی وجود دارد ، اما ما باید ادامه دهیم.”

“شفیلد یونایتد” در این فصل بدون برد حامی جدول باقی مانده است و همانطور که پس از شکست در “لیورپول” دو هفته پیش ، آنها از آغاز گشودن دیوید مک گلدریک نتوانستند به شروع یک رویا اعتماد کنند.

یک کرنر کاملاً زیرکانه که چلسی را به طور غیر منتظره گرفت وقتی ساندر برگ به سرویس جورج بالداک برخورد کرد و مک گلدریک از کنار ادوارد مندی عبور کرد.

این اولین گلی بود که مندی در لیگ برتر از دست داد و یک سری پنج کلین شیت مستقیم برای چلسی را به پایان رساند زیرا لمپارد تمرکز خود را بر شکستن یک رکورد دفاعی وحشتناک گذاشت که باعث نابودی فصل اول او شد.

لمپارد افزود: “اگر مثل ما ملحفه های تمیز نگه دارید ، ما می دانستیم كه یكی در حال آمدن است. اگر تسلیم شوید ، واكنش مهم است و واكنش درخشان است.”

“در ابتدای فصل بازیکنان جدیدی داشتیم ، بدون پیش فصل ، مصدومیت ، اما اکنون شاهد کارهایی هستیم.

“من اولین کسی هستم که پاهایم را روی زمین نگه می دارم. هر بازی چالش برانگیز است.”

لوازم خطرناک Zieha

تمی آبراهام در ابتدا یکی از قربانیان حمایت لمپارد در بازار نقل و انتقالات بود ، اما در هفته های اخیر جایگاه خود را با انتقال ورنر به سمت چپ از آن خود کرد.

این فوتبالیست انگلیسی برای کاهش گل ماتئو کواچیچ برای گل چهارم فصل به خانه متوسل شد تا برتری را در دقیقه 23 بازگرداند و چلسی هرگز به عقب نگاه نکرد.

ورنر بعد از هارون رامسدیل که فقط قادر به ضربه آزاد خطرناک Zieha بود ، روی تیر افقی سقوط کرد.

با این حال ، مردان کریس وایلدر این درس را نیاموختند ، زیرا در جلسه بعدی Zieko Chillwell توپ را در ران زد.

رمزدیل تلاش بعدی چیلول را قبل از وقت استراحت رد کرد ، اما به نظر می رسید که چلسی بازی را به ثمر برساند و در نیمه دوم تسلط داشت ، فقط زمان کافی بود.

میزبان باید تا دقیقه 13 تا دقیقه سوم صبر کند و بازی شیطانی از ضربات پنالتی Zieha دوباره هرج و مرج ایجاد کرد.

این بار مراکشی سیلوا را انتخاب کرد تا گل اول چلسی را به ثمر برساند.

زیه بعد از شروع دوم در لیگ برتر گفت: “من در تیم احساس راحتی می کنم.”

“آنها یک بر صفر خوب به ثمر رساندند ، اما من فکر می کنم بعد از آن همه ما موفق شدیم. موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و گل های زیادی زدیم.”

بالا رفته

سپس ورنر از روی ارسال تقسیم ضیه با مشت به درون دروازه برخورد کرد اما آلمانی برای دومین بار به ضربه چوبی برخورد کرد که شوت او به پشت رامسدیل از پشت دروازه برگشت.

چند لحظه بعد ، ورنر از زمان انتقال خود از RB “لایپزیگ” ، هنگامی که توپ را مقابل “رمسدیل” به ثمر رساند ، هشتمین گل محروم نشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله