لیگ برتر هند: KKR پس از انتشار مسابقه با استفاده از تصویری از Dinesh Karthik ، وحشی را می گیرد

IPL 2020: Dinesh Kartyk در 14 بازی در مجموع 169 امتیاز کسب کرد.© BCCI / IPL


Calcutta Knight Riders (KKR) فصلی فراموش نشدنی در لیگ برتر هند داشت زیرا برای دومین سال پیاپی در مرحله پلی آف موفق نشدند. وقتی تیم تصمیم گرفت Eoine Morgan ، رهبر تیم ، Eine Morgan را از تیم انگلیس جایگزین Dinesh Kartyk کند ، KKR کاپیتان خود را در نیمه راه لیگ تغییر داد. با این حال ، حتی این حرکت نتوانست KKR را به مرحله پلی آف برساند. Kartyk با خفاش در مسابقات ناکام ماند و از 14 بازی فقط 169 امتیاز کسب کرد. روز جمعه ، دو بار قهرمان IPL در توییتر خود با استفاده از تصویری از کاپیتان سابق مسابقه ای به هواداران خود مسابقه ارسال کردند و از هواداران خواستند مشخص کنند که توپ واقعی کریکت از سه گنجانده شده در تصویر کدام است.

بوق تجاری

هواداران که از عملکرد تیم در IPL در سال جاری ناراضی بودند ، به سرعت یک حق امتیاز و یک دروازه بان-ضربه زن را برگزار کردند.

هوادار با انتقاد از فرم کارتیکا گفت که به هیچ وجه نمی تواند با توپ تماس بگیرد. این هوادار در توییتر خود نوشت: “خوب … او نمی تواند به کسی ضربه بزند.”

“لبه دروازه بان ، مثل همیشه” – به دیگری پیوست.

این طرفدار نوشت: “یک شوالیه اردک با چشم عقاب مناسب خواهد بود.”

KKR با 14 امتیاز از همین تعداد بازی در جدول امتیازات پنجم شد.

حق رای دادن مستقر در کلکته لیگ را با همان امتیازات Royal Challengers Bangalore و SunRisers Hyderabad که روز جمعه در Eliminator روبرو خواهد شد ، به دلیل ضعف در سرعت شبکه ، پلی آف را از دست داد.

بالا رفته

گرانترین KKR استخدام پت کامینز برای کل فصل موفق به انتخاب تنها 12 ویکت شد.

علاوه بر این ، مصدومیت آندره راسل واگن انفجاری آنها را مجبور به از دست دادن مجموعه ای از بازی ها در IPL 2020 کرد ، که در نهایت برای حق رای دادن بسیار گران بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله