لیگ برتر هند 2020: ویرات کولی آماده است تا “از آن لذت ببرد” در حالی که رقیبان سلطنتی بنگلور برای بازی در مرحله پلی آف برابر SunRisers حیدرآباد آماده می شوند

IPL 2020: ویرات کولی آماده است

IPL 2020: مدعیان سلطنتی ویرات کوهلی در بنگلور با SunRisers Hyderabad’s Eliminator روبرو می شوند.© ویرات کولی / توییتر


روز پنجشنبه ، Royal Challengers Bangalore (RCB) در مرحله حذف لیگ برتر هند 2020 با Sunrise Hyderabad (SRH) بازی می کند و ناو ویرات کولی به هم تیمی های خود اطمینان داد که هفته آینده بیشتر از کل مسابقات سرگرم خواهند شد. . SRH پس از شکست هندی های بمبئی با 10 گل در روز سه شنبه ، به پلی آف راه یافت ، زیرا طرفین با 14 امتیاز در رده سوم جدول امتیازات قرار گرفتند. RCB با همان تعداد امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. RCB چهار بازی را روی پیراهن باخته است و کاپیتان کوهلی معتقد است که در بازی های بعدی طرف باید با نگرش مثبت پیش برود.

بوق تجاری

کوهلی در ویدئویی که روی قلم RCB در توییتر منتشر کرد ، گفت: “من می خواهم که همه ما ذهنیت مثبتی داشته باشیم. من به شما قول می دهم که هفته آینده بیشتر از دو ماه و نیم دیگر سرگرم خواهیم شد.”

سرمربی RCB سیمون کاتیچ بازیکنان را به خاطر انجام آنچه در روز دوشنبه مقابل پایتخت های دهلی انجام شد ، ستایش کرد.

بالا رفته

کاتیچ گفت: “خوب با یک موفقیت خارق العاده در مرحله پلی آف. بدیهی است که این کار به کار سختی نیاز دارد ، بنابراین به خوبی انجام شده است. پایان کار برنامه ریزی نشده بود ، اما انجام شد.”

مطالب پیشنهادی  ماکس ورستاپن از ردبول از تمرین ترکی در شرایط "تکان دهنده" حمایت می کند

“اکنون ما می توانیم به دنبال فرصتی باشیم که جمعه ظاهر شود و از این فرصت استفاده کنیم. برای من مشخص است که برخی از بچه ها بسته به نقش آنها در آخرین بازی ما بازی کردند. یکی از آنها مشخصاً شهباز (احمد) است – او انتخاب کرد اولین ویکت آن در IPL است. “

مباحث ذکر شده در این مقاله