لیگ برتر هند 2020: ویرات کولی آماده است تا “از آن لذت ببرد” در حالی که رقیبان سلطنتی بنگلور برای بازی در مرحله پلی آف برابر SunRisers حیدرآباد آماده می شوند

IPL 2020: ویرات کولی آماده است

IPL 2020: مدعیان سلطنتی ویرات کوهلی در بنگلور با SunRisers Hyderabad’s Eliminator روبرو می شوند.© ویرات کولی / توییتر


روز پنجشنبه ، Royal Challengers Bangalore (RCB) در مرحله حذف لیگ برتر هند 2020 با Sunrise Hyderabad (SRH) بازی می کند و ناو ویرات کولی به هم تیمی های خود اطمینان داد که هفته آینده بیشتر از کل مسابقات سرگرم خواهند شد. . SRH پس از شکست هندی های بمبئی با 10 گل در روز سه شنبه ، به پلی آف راه یافت ، زیرا طرفین با 14 امتیاز در رده سوم جدول امتیازات قرار گرفتند. RCB با همان تعداد امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. RCB چهار بازی را روی پیراهن باخته است و کاپیتان کوهلی معتقد است که در بازی های بعدی طرف باید با نگرش مثبت پیش برود.

بوق تجاری

کوهلی در ویدئویی که روی قلم RCB در توییتر منتشر کرد ، گفت: “من می خواهم که همه ما ذهنیت مثبتی داشته باشیم. من به شما قول می دهم که هفته آینده بیشتر از دو ماه و نیم دیگر سرگرم خواهیم شد.”

سرمربی RCB سیمون کاتیچ بازیکنان را به خاطر انجام آنچه در روز دوشنبه مقابل پایتخت های دهلی انجام شد ، ستایش کرد.

بالا رفته

کاتیچ گفت: “خوب با یک موفقیت خارق العاده در مرحله پلی آف. بدیهی است که این کار به کار سختی نیاز دارد ، بنابراین به خوبی انجام شده است. پایان کار برنامه ریزی نشده بود ، اما انجام شد.”

“اکنون ما می توانیم به دنبال فرصتی باشیم که جمعه ظاهر شود و از این فرصت استفاده کنیم. برای من مشخص است که برخی از بچه ها بسته به نقش آنها در آخرین بازی ما بازی کردند. یکی از آنها مشخصاً شهباز (احمد) است – او انتخاب کرد اولین ویکت آن در IPL است. “

مباحث ذکر شده در این مقاله