لیگ برتر هند 2020: دیوید وارنر به من گفت بازی رایگان کنم ، SunRisers Hyderabad Batsman Wriddhiman Saha می گوید

[ad_1]

IPL 2020: SunRisers Hyderabad Batsman Wriddhiman Saha می گوید: دیوید وارنر به من گفت که بازی کنم رایگان

IPL 2020: Wriddhiman Saha روز سه شنبه 87 از 45 گل را در برابر پایتخت های دهلی به ثمر رساند.© BCCI / IPL


Uridhiman Saha Cricket Sunrise Hyderabad (SRH) سه شنبه مسابقه ای را برگزار کرد که در این مسابقه پیروز شد ، و خفاش دروازه بان گفت که ناو دیوید وارنر به او دستور داد قبل از بازی آزادانه بازی کند. SRH وقتی سه شنبه 88 پایتخت دهلی را در ورزشگاه بین المللی دبی مشت کردند ، رحم نکرد. ساخا و وارنر به ترتیب 87 و 66 بازی کردند و به SRH اجازه دادند از مرز 200 مایل عبور کند. هر دو بتمن همچنین به SRH کمک کردند تا در شش شوت اول مقابل دهلی پایتخت 77 دوش انجام دهد.

بوق تجاری

ساخا گفت که او می خواهد آزادانه بازی کند و کاپیتان وارنر نظر او را تأیید کرد.

در اولین مسابقه ای که بازی کردم ، به نحوه برخوردم با بازی فکر کردم ، اما در این مسابقه زیاد فکر نکردم ، فقط از دیوید (وارنر) پرسیدم که چگونه باید نزدیک شوم و او گفت “ضعیف بازی کن” و من پس از آن خطر کردیم در شش فریم اول ، و سپس جنب و جوش پیدا کرد ، “ساخا در یک ویدیو به iplt20.com به دیگ رشید خان گفت.

هر دو بتمن با 107 دویدن یک جایگاه آزاد جمع کردند و سرانجام این همکاری با راویچندران اشوین در زمان دهم با برکناری وارنر (66) این مشارکت قطع شد.

سها گفت: “وقتی دیوید بیرون آمد ، من مسئولیت آن را به دست گرفتم و توپهای آزاد را به ثمر رساندم و آنها را به مرز تبدیل كردم.”

بالا رفته

با این پیروزی ، SRH با 10 امتیاز به رده ششم جدول امتیازات و “پایتخت های دهلی” – با 14 امتیاز به مقام سوم رسید.

دفعه بعد SRH روز شنبه با Royal Challengers Bangalore (RCB) بازی خواهد کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]