لیگ برتر هند 2020 ، مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی مقابل SunRisers ، حیدرآباد: جیسون هولدر مارکوس استوینیس را سرنگون می کند و 18 سال بیش از او را شکست می دهد. تماشا کردن


SunRisers Hyderabad هزینه زیادی را برای کار بی دردسر در زمین در یک مسابقه مقابل پایتخت های دهلی در مسابقات مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 پرداخت. دهلی با فرستادن مارکوس استوینیس برای باز کردن وات با Shihar Davan و SRH بسیاری را متعجب کرد زمانی که جیسون هولدر استوینیس را در حماقت در اواسط سومین بازی پرتاب کرد ، یک اشتباه در این زمینه بود. استوئینیس که تاکنون 3 توپ از 6 توپ را به دست آورده است ، با دو شوت بعدی برخورد کرده و از دو توپ بعدی به ساندیپ در دو مرز برخورد می کند تا در بعدی به هولدر 4 ، 0 ، 4 ، 0 ، 6 ، 4 برخورد کند.

بوق تجاری

دوان از انتهای دیگر شروع به کار کرد وقتی دهلی در پنجمین دوره به 50 رسید.

وی سپس در قسمت آخر Powerplay چهار و شش به شهباز ندیم برخورد کرد و دهلی شروع بسیار خوبی داشت و در 6 شوت 65/0 به ثمر رسید.

راشد خان سرانجام Stoinis را که یک بولینگ مستقیم به بالای کنده بود ، شکست داد.

با این حال ، در زمان اخراج استوینیس ، او از 27 گل 38 اجرا را با پنج چهار و شش گل به ثمر رسانده بود ، و این هزینه برای SRH 35 دوش به علاوه آنهایی که داوان از طرف دیگر دریافت کرد هزینه داشت.

بالا رفته

پیشرفت استوینیس به راس دستور در حالی که دهلی با قیچی خود در آستانه مسابقه دست و پنجه نرم می کرد ، استادانه بود.

دهلی از Prithvi Shaw غافل شد و Ajinkyu Rahane ، قیچی دیگر را که تعیین شده بود ، به داخل XI هل داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله