لیگ برتر هند 2020 ، بازی مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی مقابل SunRisers حیدرآباد: همه جانبه مارکوس استوینیس ، بی رحم قاگیس ربادا


نمایش چند وجهی مارکوس استوئنیس و سه چرخه بی امان نوزدهم بر سر کاگیزا ربادا نشان داد که بازی های کلیدی در پیروزی قاطع 17 بازی پایتخت های دهلی برابر SunRisers Hyderabad در بازی مقدماتی لیگ برتر هند 2020 است زیرا دهلی برای اولین بار به فینال IPL رسید. سریع 38 از 27 استوینیس پس از افزایش امتیازات برای شلیک و باز کردن کلیدهای اصلی ، کین ویلیامسون (67) ، مانیش پندی (21) و پریام گارگ (17) در دفاع دهلی در 189 اجرا ، توسط کاگیسا ربادا ، که SRH را اداره می کرد ، تکمیل شد. سفارش متوسط ​​در پیش از آخرین به دلیل اینکه SRH ها به 172 در 8 محدود شدند.

بوق تجاری

در بازی ای که از 40 فریم مشاهده شده است ، SRH در آغاز تعقیب 190 دوره ای خود ، هنگامی که کاپیتان دیوید وارنر (2) برای دومین بار توسط Rabada گرفته شد ، دچار مشکل شد.

Garg و Pandey در شش شوت اول ضد حمله داشتند ، اما Stoinis هر دو آنها را در نیمه پنجم رد کرد – تا دهلی را به بازی برگرداند.

این پرونده پس از پنج شوت 44 در 3 برای SRH به نظر مشکل بود ، اما ویلیامسون و جیسون هولدر ، 11 ساله ، قهرمانان پیروزی SRH برابر Bangalore’s Royal Challengers Eliminator ، به هم چسبیده و 46 تا 6.4 جلد اضافه کردند تا تیمشان در شکار باقی بماند.

هولدر از آکسار پاتل به Proven Dubai مشت زد ، اما عبدالصمد با 2 چهار ضرب و ششم و با شش ضربه به 33 از 16 رسید ، حتی با سقوط ویلیامسون روی Stoynis که توسط Rabada در اعماق آن گیر افتاد ، SRH را از سه ضربه آخر 42 گرفت.

راشد خان در هجدهم به چهار و شش به آر اشوین برخورد کرد قبل از اینکه صمد در اولین توپ نوزدهم رباد را با شش گل دیگر شکست دهد تا معادله را به 23 از 10 کاهش دهد.

با این حال ، در این هنگام آتش بازی برای SRH پایان یافت که Rabada پاسخ داد تا صمد و رشید را از زایمان های متوالی منصرف کند ، قبل از این که Shrievats Goswami را روی گل پنجم بر سر همه چیز بگیرد اما تعقیب را نکشد.

پیش از این ، استوینیس مشغول سرگرمی بود ، پس از آنکه هولدر او را از Sandip Sharma 3 برانداز کرد ، پس از آنکه او در سوم سقوط کرد ، چهار چهار ضربه به Sandip وارد کرد ، قبل از اینکه هولدر را مجبور به پرداخت بولینگ کند ، در حالی که در چهارمین بار 18 بار به بولر از هند غربی برخورد کرد. همخوانی داشتن.

با این حال ، این ستاره با خفاش در دهلی پسری بومی شد ، شیارار دوان ، که وقتی تیمش بیشترین نیاز را داشت ، فرم خود را بازیافت و 78 ضربه از 50 گل از 6 چهار ضرب و 2 ضربه شش وارد کرد.

شیمرون هتمیر ، که در این مسابقه در XI گرفته شد ، سرویس را با 42 گل به پایان رساند ، نه 22 گل با 4 چهار و شش ، زیرا دهلی 189 را برای 3 دریافت کرد.

Sandip ، Holder و Rashid برای SRH به گل رسیدند و Rabada دیگ بخار انتخابی دهلی با شماره های 4 تا 29 از چهار قاب بود.

بالا رفته

مرد مسابقه مارکوس استوینیس از هر سه شوت 3 برای 26 ، و آکسار پاتل برای 33 از 4 شوت 3 گل دریافت کرد.

حال دهلی در فینال 10 دسامبر در دبی با سرخپوستان بمبئی بازی خواهد کرد ، تیمی که در مقدماتی 1 به آن باختند.

مباحث ذکر شده در این مقاله