لیگ برتر هند 2020 ، انتخابی 2 ، DC مقابل SRH ، پایتخت های دهلی مقابل SunRisers حیدرآباد ، آمار بازی

مقدماتی IPL 2020 ، DC vs SRH ، پایتخت های دهلی و SunRisers حیدرآباد ، آمار بازی

IPL 2020: پایتخت های دهلی در این فصل هر دو بازی مقابل SRH را باخته اند.© BCCI / IPL


پایتخت های دهلی ، با توجه به اولین فینال IPL خود ، در صورت رویارویی هر دو طرف در مسابقات مقدماتی IPL 2020 در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی ، باید مانع قهرمان SunRisers Hyderabad 2016 شود. با هدایت شرایاس آیر رکورد لیگ بهتری نسبت به همتایان جنوبی خود داشت زیرا آنها در 14 مسابقه با هشت پیروزی و دو باخت در رده دوم ایستادند. با این حال ، هنگامی که دو طرف در این نسخه با یکدیگر دیدار کردند ، SRH هر دو در بالای جدول قرار گرفتند. دیوید وارنر و شرکت علی رغم کسب مقام چهارم در جدول گلزنی ، در شرایط خوبی قرار دارند و همه تیم های برتر را شکست داده و به پلی آف صعود می کنند. دهلی مقدماتی 1 را در برابر مدافع عنوان قهرمانی بمبئی با هندی 57 دوش از دست داد ، در حالی که SRH رویال چلنجر بنگلور را با شش ویکت در Eliminator شکست داد تا با DC یک درگیری ایجاد کند. این لباس در حیدرآباد در چهار مسابقه پیروزی پیروز شده است ، در حالی که دهلی در شش بازی گذشته خود فقط یک پیروزی را کسب کرده است.

بوق تجاری

اولین دیدار دو طرف در IPL 2020 بسیار نزدیک بود ، زیرا SRH در 15 ران موفق شد از نزدیک عبور کند ، در حالی که مسابقه دوم کاملا برعکس بود ، تیم Warner در 88 دوش DC را نابود کرد.

نه تنها در این فصل ، آمار کلی نیز برای تیم حیدرآباد مساعد است ، زیرا آنها از 17 جلسه 11 بار پیروز شده اند ، در حالی که دهلی مجبور شد فقط با 6 برد رضایت دهد.

آمار دقیق

دهلیان پایتخت در مقابل SunRisers حیدرآباد

مسابقات: 17

SRH برنده شد: 11

بالا رفته

DC برنده شد: 6

با این وجود ، با توجه به ناک اوت بودن بازی ، نتایج گذشته واقعاً اهمیتی ندارند و هر دو تیم امیدوارند عملکرد کاملی از خود نشان دهند که در 10 نوامبر آنها را به درگیری در بالای تیم سوق دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله