لیگ برتر هند: پادشاهان یازدهم پنجاب یوگا آسانی یونتی رودز را تصاحب می کنند

[ad_1]


در Kings XI پنجاب (KXIP) ، همه چیز روشن به نظر می رسد پس از اینکه تیم KL Rahul روند مبارزات خود را در لیگ برتر هند (IPL) 2020 در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) تغییر داد. بعد از شروع کند ، پنجاب از جدول بالا رفت و با امتیاز ده تیم در رده چهارم لیگ T20 قرار گرفت. KXIP برای نشان دادن یک فضای آرام در حباب بیولوژیکی خود ، عکسهایی از مربی شکار جانی رودز را در حال انجام یک آسانا یوگا به اشتراک گذاشت که باعث شد توییتر دچار انشعاب شود. عنوان این پست بود: “Radesan # SaddaPunjab # IPL2020 #KXIP @ JontyRhodes8”.

بوق تجاری

در عکس یک آفریقای جنوبی را مشاهده می کنید که دستان خود را در حالت خم شده جمع کرده است.

یکی از کاربران او را با فرانک گالاگر ، قهرمان اصلی Shameless مقایسه کرد. این نقش را ویلیام اچ میسی بازی می کند.

در همین حال ، دیگری گفت: “بچه خوب به نظر می رسد. من در بازی بعدی او را در زمین قرار می دهم.”

در اینجا واکنش های دیگر طرفداران در شبکه های اجتماعی وجود دارد:

KXIP 12 مسابقه انجام داد ، در شش بازی برنده و شش باخت. آنها در حال حاضر در چرخه برنده هستند ، در پنج مسابقه اخیر برنده شده اند. این پیروزی ها نصیب سلطنتی Challengers Bangalore (RCB) ، بمبئی هند (MI) ، دهلی پایتخت (DC) ، SunRisers Hyderabad (SRH) و Kolkata Knight Riders (KKR) شد.

بالا رفته

پیروزی اخیر آنها مقابل KKR یک ضربه بی نظیر از 66 دوی مانیپ سینگ و کریس گیل بود که 51 شوت زدند و 29 گل به ثمر رساندند.

دو مسابقه بعدی KXIP بازی های اجباری است. آنها در تاریخ 30 اکتبر در ورزشگاه شیخ زاید به مصاف Rajasthan Royals (RR) می روند. پس از آن ، در تاریخ 1 نوامبر ، آنها در همان محل با Cheney Super Kings (CSK) ملاقات می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]