لیگ برتر هند و SRH: رشید خان از هواداران تشکر می کند که SunRisers حیدرآباد موفق به صعود به فینال نشد

IPL 2020 ، DC در مقابل SRH: راشد خان از هواداران تشکر می کند که SunRisers حیدرآباد نتوانستند به فینال برسند

IPL 2020 ، DC در برابر SRH: راشد خان ویکت را جشن می گیرد© BCCI / IPL


از آنجایی که تیم پس از 17 بار شکست در برابر مسابقات دهلیز دهلی در مقدماتی تورنمنت 2 روز یکشنبه ، نتوانست مکان نهایی را پیدا کند ، رشید خان ، چرخنده SunRisers Hyderabad از هواداران برای حمایت بی قید و شرط و حق رای دادن در این فصل از هواداران تشکر کرد. با این باخت ، SRH از مسابقات طفره رفت و پایتخت های دهلی به اولین فینال مسابقات خود راه یافت. پایتخت های دهلی سه شنبه در ورزشگاه بین المللی دبی در فینال به مصاف سرخپوستان بمبئی می روند. وقتی پایتخت های دهلی از 189 دوش دفاع كردند و فینال لیگ برتر هند را بدست آوردند ، كاگیسو ربادا چهار ویك گرفت و ماركوس استوئنیس نیز سه ویكتال را با عصا كشید.

بوق تجاری

“از همه کسانی که در طول این فصل از من وSunRisers حمایت کردند ممنونم # Dream11IPL2020. #OrangeArmy همیشه در اوقات خوب و بد در کنار ما بوده است ، و حمایت شما قدرت جنگیدن را به ما داده است! متشکرم. دفعه بعد هم می بینیم” ، دوقلوی دوقلوی افغان.

پیش از این ، شیخار دوان و شیمرون هتمیر به ترتیب 78 و 42 بازی کردند ، زیرا دهلی پایتخت 3/189 را در 20 فریم اختصاص داده شده قرار داد.

در چهار شوت آخر ، پایتخت های دهلی موفق شدند 44 بار دیگر به مجموع اضافه کنند و در نتیجه تیم امتیاز بیش از 180 دویدن را بدست آورد.

بالا رفته

در دهلی ، شیار داوان وقتی 78 ضربه اجرا کرد ، بهترین گلزن شد و هتمیر 42 شکست نخورد.

برای SRH جیسون هولدر ، ساندیپ شارما و رشید خان هرکدام یک گل به ثمر رساندند.

مباحث ذکر شده در این مقاله