لیگ برتر هند: روهیت شارما بدون درنگ تمرین می کند و به آمادگی جسمانی هندی های بمبئی نزدیک می شود.

[ad_1]

گزارش های IPL 2020: روهیت شارما بدون توقف و نزدیک شدن به تناسب اندام برای هندی های بمبئی تمرین می کند.

IPL 2020: روهیت شارما در طول مسابقه 1 فصل جاری© BCCI / IPL


از زمانی که منتخبان هندی تصمیم گرفتند او را برای حضور در تور استرالیا در آینده از دست ندهند ، آسیب دیدگی تاندون زانوی بمبئی روهیت شارما خبرساز شد اما این اتفاق افتاده است و او تمام تلاش خود را می کند تا بتواند نه تنها در سری استرالیا بلکه در لیگ برتر تجارت هند نیز حضور داشته باشد. منابعی که از این رویداد اطلاع دارند تأیید کرده اند که در حالی که کاپیتان MI روز چهارشنبه در ورزشگاه کریکت شیخ زاید در برابر Royal Challengers Bangalore به میدان نخواهد آمد ، او در حال کار بر روی بازی و عضلات خود است تا دوباره به تیم برگردد. به زودی.

بوق تجاری

“او به طور منظم تمرین می کرد. روز بعد از بازی KXIP یک روز تعطیل بود ، بنابراین به هر حال هیچ آموزشی وجود نداشت. اما هر بار که واحد MI آموزش می دید ، او آنجا بود و تا زمانی که به آرامی روی پای خود کار می کرد ، یک منبع به ANI گفت: “او روی تور است. در واقع ، قبل از آخرین بازی او نیز زمین را پرتاب کرد. او به وضوح در تلاش است تا فرم کامل مسابقه را بازیابی کند.”

او که در جریان بازی دو برابر Super Over مقابل Kings of XI پنجاب در 18 اکتبر دچار همسترینگ شده بود ، مجبور شد دو بازی آخر را برای MI انجام دهد. در حالی که بمبئی در بازی در Chennai Super Kings با 10 دروازه در ورزشگاه کریکت در شارجه برنده شد ، روز یکشنبه آنها در 8 دروازه به راجستان راجستان باختند.

در حالی که MI در بالای جدول امتیازات نشسته است و 14 امتیاز از 11 بازی را به دست می آورد ، شوک بزرگ این بود که منتخبان هندی تیم های سری استرالیا را نامگذاری می کنند که 27 نوامبر با اولین ODI در کریکت سیدنی آغاز می شود.

بالا رفته

اگرچه گفته می شود نیتین پاتل فیزیکدان تیم ملی به کمیته پذیرش به سرپرستی سونیل جوشی گفته است که بهبودی روهیت 2-3 هفته طول می کشد ، منتخبین تصمیم گرفتند که او را از تیم کنار بگذارند و اضافه کردند که وضعیت مصدومیت او تحت نظارت تیم پزشکی BCCI.

این باعث تعجب برخی از افراد شد ، زیرا روهیت 10 روز از 21 روزی را که تیم پزشکی از معاون محدود کارکنان برای بهبودی از ناحیه همسترینگ انتظار دارند ، به پایان رسانده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]