لیگ برتر هند ، RCB و SRH پیش نمایش: SunRisers Hyderabad می تواند مشکلات بزرگی را برای مدعیان سلطنتی بنگلور ایجاد کند

[ad_1]


لیگ برتر هند 2020 به مرحله ای رسیده است که هر مسابقه می تواند برای تیم های مربوطه به فاجعه منجر شود. Royal Challengers Bangalore ، که در رتبه بندی دوم IPL 2020 قرار دارد ، نمی تواند SunRisers Hyderabad یا هر شخص دیگری را بازی کند ، در حالی که SRH همچنین باید امتیاز کسب کند و ببیند آیا IPL 2020 چیز دیگری برای آنها ارائه می دهد. همه بهترین تیم ها با داشتن سرخپوستان بمبئی به شدت به دنبال امتیاز هستند و برخی از نیمه پایین ، از جمله SRH ، امیدوار به معجزه هستند.

بوق تجاری

و در میان همه اینها ، همه با دقت به چالش جدید Kings XI پنجاب نگاه می کنند.

مکان مناسبی برای هر تیمی که شنبه جنگید ، نه RCB و SRH است.

این بنگالورو هیچ لطفی برای باخت به هندوستان بمبئی و سوپر پادشاهان چنی ندارد. از دست دادن هر دو تیم بالا و پایین به این معنی است که RCB هیچ یک از آنها را برای کار واقعی برنامه ریزی نمی کند و برای گذراندن این زمان آزمون هم به حرفه ای و هم به اشتیاق نیاز دارد.

RCB اغلب به جای تاکتیک با احساس کار می کرد و با از دست دادن CSK حداقل دو امتیاز مهم هزینه آن را پرداخت کرد.

SRH نیز به لطف فرمول “win one” ، “pass one” به خود هیچ لطفی نکرد. البته ، آنها به لطف ضرب و شتم توسط Uridhiman Sakha ، David Warner و Manish Pandey ، یک پیروزی بزرگ برابر دهلی به دست آوردند. با این وجود آنها متحمل خسارات زیادی نیز شدند و اگر 12 مسابقه سپری شود و تنها 10 امتیاز کسب شود ، بهترین نتیجه این است که به 14 امتیاز برسند و نتایج دیگر را ببینند.

بالا رفته

این زمان IPL 2020 است ، زمانی که یک شکار از دست رفته ، یک دوش از دست رفته یا حتی یک تصمیم اشتباه که باعث پوچی شود می تواند به یک تیم پایان دهد.

این هفته ای است که تصمیم می گیرد چه کسی IPL 2020 را برنده شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]