لیگ برتر هند ، RCB و SRH: ویرات کولی عدم “شجاعت” باخت 5 گل مقابل SunRisers حیدرآباد را مقصر می داند

[ad_1]

IPL 2020: ویرات کولی این کمبود را مقصر می داند

IPL 2020 ، RCB vs SRH: Royal Challengers Bangalore در آخرین دیدار برابر دهلی پایتخت پیروزی می خواهد.© BCCI / IPL


سرپرست سلطنت چلنجرها در بنگلور (RCB) ویرات کولی پس از شکست 5 گل مقابل سان ریز حیدرآباد (SRH) از بازیکنانش به دلیل عدم شهامت با خفا انتقاد کرد. RCB به ازای از دست دادن هفت ویکت در 20 فریم به 120 اجرا محدود شد و هدف حریفان خود را فقط 121 دوش قرار داد. حق امتیاز حیدرآباد او را برای 14.1 فریم تعقیب کرد. جوش فیلیپ درب استرالیایی بهترین گلزن بود و از 31 زایمان 32 ران را جمع کرد. دیگر کتک زن ها ، از جمله خود کوهلی ، قادر به تأثیرگذاری نبودند زیرا کاسه های SRH از داخل صف عبور می کردند. اکنون RCB برای حفظ رقابت برای کسب مقام دوم نیاز به کسب پیروزی در دیدار نهایی لیگ برابر پایتخت های دهلی (DC) دارد.

بوق تجاری

کوهلی اعتراف کرد که در مجموع 120 مورد هرگز کم نیستند ، و اضافه کرد 140 ممکن است برای این “نوع ویکت” مناسب تر باشد.

“این هرگز کافی نبود. ما فکر می کردیم 140 ممکن است مقدار خوبی باشد تا بتوانیم با چنین ویکت وارد بازی شویم. ما به اندازه کافی شجاع نبودیم و تمام اعتبارات را برای آنها در نظر گرفتیم – آنها از زمین و تغییر سرعت به خوبی استفاده کردند.” ، – گفت کاپیتان RCB ، در مورد عملکرد تیمش در کنفرانس پس از بازی بحث کرد.

بالا رفته

در مرحله بعدی ، کوهل “نژاد” را به عنوان عاملی که تیمش نمی توانست پیش بینی کند ، انتخاب کرد ، و مرحله دوم را مرحله ای عنوان کرد که بازی “به طرز چشمگیری تغییر کرد”.

وی افزود: “اوضاع در مرحله دوم به طرز چشمگیری تغییر کرد. مسابقه زیادی برگزار شد که ما کاملاً پیش بینی نمی کردیم ، در پایان آنها بلافاصله در تساوی به این نتیجه رسیدند. در پایان حفظ توپ بسیار دشوار بود.”

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]