لیگ برتر هند ، KKR و RR: برد هاگ احساس می کند که یوان مورگان دور میانی سواران کلکته را در طول مسابقات سپری کرده است

IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: برد هاگ احساس می کند که Ioan Morgan در طول مسابقات یک نظم میانی را در شوالیه های کلکته برگزار می کند

IPL 2020 ، KKR در مقابل RR: اوین مورگان یک ضربه در برابر Rajasthan Royals بازی می کند© BCCI / IPL


ماه گذشته ، قبل از بازی با سرخپوستان از بمبئی ، شوالیه شوالیه کلکته (KKR) اعلام کرد که دینش کارتیک تصمیم گرفته است که هدایت کاپیتانی را به ایوان مورگان بسپارد و او از آن زمان دیگر نگاهی به کاپیتان انگلیسی نگرفته است. در این فصل ، مورگان 418 مسابقه برای KKR را خراب کرده و در بازی اجباری آنها برابر Rajasthan Royals در روز یکشنبه نقش اساسی را ایفا کرده است. پرواز چهار گل پت کامینز و ضربه 68 دور مورگان به KKR کمک کرد تا سلطنتی ها را شکست دهد.

بوق تجاری

برد هاگ ، استاد سابق چرخش استرالیا احساس می کند که کاپیتان انگلیسی نظم میانی KKR را در طول مسابقات برگزار کرده است. بولر سابق همچنین از پت کامینز به خاطر عملکرد درخشانش در برابر تیم های سلطنتی تمجید کرد.

هاگ می نویسد: “#KKR دو روز است که عصبی است ، بنابراین @ patcummins30 عالی بود ، اما انتخاب این مسابقات @ Eoin16 بود که ترتیب میانی همه مسابقات را در آنجا برگزار می کرد و شروع عالی را باRealShubmanGill # IPL2020 #KKRvRR تکمیل می کرد”.

با این پیروزی KKR با 14 امتیاز از 14 مسابقه به رده چهارم جدول امتیازات منتقل شد. از طرف دیگر ، “سلطنتی” اکنون پس از شکست در دیدار برابر “کلکته” از درگیری در مرحله پلی آف کنار کشید.

مباحث ذکر شده در این مقاله