لیگ برتر هند ، KKR در مقابل RR: پت کامینز با پیشرفت مسابقات “بهتر و بهتر” برای سوارکاران کلکتا احساس می شود


چهار ویکت پت کامینز به شوالیه های کلکته (KKR) کمک کرد تا Rajasthan Royals (RR) را در روز یکشنبه شکست دهند ، اما Pacer گفت که انتظار دریافت چنین ویکت هایی را در بازی پاور ندارد. با تعقیب 192 ، “سلطنتی” از اولین اجرا 19 اجرا کرد ، اما به رابین اوتاپا باخت. در سومین حرکت پات کامینز یک چرخش خارق العاده انجام داد و بن استوکس (18) را به دلیل گرفتن چشمگیر دینش کارتیک و 5 گل بعد ، پس زد ، استیو اسمیت (4) به عقب فرستاده شد و سلطنت ها را به 32/3 کاهش داد.

بوق تجاری

چند دقیقه بعد کامینز ریحانا پاراگ را به نظم فرستاد و در نتیجه سلطنتی ها در ساعت 37/5 به بشکه خیره شدند.

کامینز به مجریان تلویزیون گفت: “چیزهای زیادی از ذهن شما می گذرد. ​​چند گل اول عالی نبودند. تا زمانی که به بهترین توپ های بولینگ برگردید ، اشکالی ندارد. در ابتدا برای من همیشه یک کره است ، کمی توپ جدید زودهنگام وجود دارد.” ستاره ورزشی “در مراسم ارائه بعد از مسابقه.

وی افزود: “بنابراین من سعی کردم تا آنجا که ممکن است آنجا را درگیر کنم. در واقع نه ، فکر نمی کنم انتظار داشته باشم این همه ویکت را تهیه کنم. چند روز خوب می خوابید و دیگر شانس ندارید ، روز دیگر کمی موفقیت هم خواهید داشت.”

کامینز گفت که او در آغاز مسابقات به خودش فشار آورد و اطمینان داشت که با پیشرفت این رویداد بزرگ ، پیشرفت کرده است.

بالا رفته

“تمپر استرالیایی” گفت: “امروز همه چیز در جای خود قرار گرفت. من فکر می کنم در ابتدای فصل فشار زیادی به خودم وارد کردم. با ادامه مسابقات ، من بهتر و بهتر شدم. شما همیشه یاد می گیرید.”

با این پیروزی KKR با 14 امتیاز از 14 مسابقه به رده چهارم جدول امتیازات منتقل شد. از طرف دیگر ، “سلطنتی” اکنون پس از شکست در دیدار برابر “کلکته” از درگیری در مرحله پلی آف کنار کشید.

مباحث ذکر شده در این مقاله