لیگ برتر هند ، CSK مقابل KXIP: پیش بینی های فانتزی تیم

IPL 2020 Fantasy: Kings XI Punjab vs Chennai Super Kings، Fantasy Top Picks

IPL 2020 ، KXIP در مقابل CSK: KL Rahul و Chris Gayle برای KXIP در شرایط خوبی بودند.© IPL / توییتر


سوپر پادشاهان چنای در مسابقه 53 پوندی لیگ برتر هند (IPL) 2020 در مسابقه 53 پوندی لیگ برتر هند (IPL) 2020 روز یکشنبه در ابوظبی شرکت می کنند. خطر کینگز XI هنوز زیاد است ، آنها باید در لیگ نهایی خود پیروز شوند تا در مبارزه برای رسیدن به مرحله پلی آف بمانند. KXIP در حال حاضر با کسب 12 امتیاز از 13 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازات قرار دارد و سرعت خالص دویدن کمی نسبت به SunRisers Hyderabad دارد که با همین تعداد امتیاز در رده چهارم قرار دارد. CSK نه تنها برای افتخار بازی خواهد کرد ، زیرا آنها در مرحله پلی آف از رقابت خارج شده اند.

بوق تجاری

بهترین انتخابات IPL 2020 فوق العاده برای بازی CSK برابر KXIP:

KL Rahul (اعتبارات – 11): ثابت و پیوسته ترین قهرمان مسابقه در IPL 2020 تاکنون ، Rahul معیار بالایی را برای هم تیمی های خود تعیین کرده است. رهول با 641 دویدن از جمله یک قرن و پنج نیم قرن ، مدتی است صاحب کلاه نارنجی است و احتمالاً این فصل را به پایان رسانده است. پیروزی پنج مسابقه زیر نظر کاپیتان او باعث شد KXIP از پایین جدول صعود کند و برای رسیدن به یک چهارم نهایی مبارزه کند.

نیکلاس پوران (اعتبارات – 9.5): Pooran سومین گلزن برتر KXIP در این فصل است: 351 مایل با میانگین 39 و اعتصاب 173.76. دو نیم قرن به او اعتبار داده می شود و او 4 پوند منفجر شونده شد که به سه راهول ، مندیپ سینگ و کریس گیل پیوست. مفید بودن دستکش پشت کنده ها ، آن را به خیالی راحت تبدیل می کند.

کریس گیل (اعتبار – 9.5): گیل در این فصل به KXIP کمک کرده است تا روند خود را تغییر دهد و به نظر شگفت آور با خفاش در تماس است ، و در پنج دوره گذشته دو نیمه قرن را به ثمر رساند ، از جمله 99 گل خیره کننده در برابر راجستان راجرز در آخرین سفر خود ، جایی که او نیز به یک ضربه عظیم 1000 شش نفری در T20 رسید. گیل فقط در شش بازی با نرخ اعتصاب 144.50 276 اجرا داشته است.

بالا رفته

امباتی رایودا (اعتبارات – 9): رایودو سالها یکی از ثابت ترین باتلاق های CSK بوده است و در این فصل علی رغم عدم موفقیت تیم در این کار ، او با خفاش عملکرد مناسبی داشته است. Raidu از 11 مسابقه 329 ران را در 36.55 و در سطح اعتصاب 130.55 را طی نیم قرن به ثمر رساند.

سام قرآن (اعتبارات – 9.5): یکی از یافته های این فصل برای CSK در IPL 2020 ، قرآن به عنوان یک خفاش شناور و یک توپ جدید و همچنین یک دیگ مرگ موفق شده است. به احتمال زیاد ، او فصل آینده را با قضاوت بر اساس موقعیت هایی که در این فصل به او داده شده و نقش هایی که بازی کرده ، ادامه خواهد داد. دارای 186 دویدن با یک نیم قرن و 13 ویکت با سرعت اقتصادی یک باره 8.22 دوش.

مباحث ذکر شده در این مقاله