لیگ برتر هند ، میشیگان و ناحیه کلمبیا: راهول چهار در یک پیروزی 57 بار برابر پایتخت های دهلی ، جاند بازی فوق العاده را به پایان رساند

IPL 2020: جادوگری باشکوه راهول چهارس در سرخپوستان بمبئی پایتخت دهلی را شکست داد.  تماشا کردن

IPL 2020 ، MI در مقابل دی سی: راهول چهار قبل از اتمام صید سه بار دستکاری کرد.© BCCI / IPL


رحول چهار چرخنده سرخپوستان بمبئی (میشیگان) نتوانست تأثیر زیادی در پایتخت های دهلی در مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2020 بگذارد. یک یادداشت تلخ ، اگر نه فرصتی برای فدیه کردن خود در فینال برای دوره دوم. جوان 21 ساله به سمت راست خود دوید تا شلیک ناموفق آکسار پاتل را کامل کند. با این حال ، او نتوانست به درستی توپ را دور بزند ، و او را مجبور به سه بار دستکاری برای تکمیل صید کند. در حالی که بسیاری از کریکت ها به دلیل حرکت بدست آمده موفق به نگه داشتن توپ نبودند ، اما راهول عملکرد مناسب را به شکلی ستودنی تضمین کرد.

بوق تجاری

در اینجا ویدئویی از صید راهول چهار وجود دارد:

MI پس از ارسال توسط خلبان DC Shrayas Ayer ، که برنده تساوی شد ، در مجموع 200 دوش برای از دست دادن پنج ویکت ارسال کرد. ایشان کیشان بهترین گلزن بود که 55 سرویس را از 30 ارسال در یک سرویس متشکل از چهار محدودیت و سه شش امتیاز شکست. کیشان از سوریاکومار یداو پشتیبانی بیشتری دریافت کرد ، که نیم قرن به پایان رسید ، با جمع آوری 51 اجرا از 38 گل. داستان Suryakumar شامل شش مرز و دو شش مورد بود. یونیورسال هاردیک پاندیا با 14 گل 37 گل زد و پنج شوت بزرگ را زد. راویچندران آشوین توسط دیگهای بخار انتخاب شد که سه ویکت را تشکیل می داد.

حمله بولینگ در MI به رهبری رزمناو Jasper Bumra ، که بهترین نتایج را در حرفه T20 4/14 ثبت کرد ، هرگز اجازه نمی داد که بتمن هایی که در این شرکت شرکت می کنند ، با دروازه های سریع تسویه حساب کنند. جهانی مارکوس استوینیس و آکسار پاتل تلاش کردند تا تحت فشار قرار بگیرند و به ترتیب 65 دوش و 42 دوش به ثمر رسانند ، اما عدم حمایت دیگر بتک زنها نشان داد که این ضربه ها بی فایده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله