لیگ برتر هند ، میشیگان و ناحیه کلمبیا: ریکی پونتینگ احساس تیراندازی در پایتخت دهلی را علیه سرخپوستان بمبئی که برای مرگ باقی مانده بودند ، احساس می کند.


ریکی پونتینگ ، سرمربی پایتخت های دهلی شکایت دارد که بولرهایش پس از مرگ در برابر مقدماتی 1 در برابر سرخپوستان بمبئی ، کیلومترها مانده و آنها برای نهایی شدن IPL نیاز به “فرو رفتن” در تیم دارند. روز یکشنبه ، دهلی پس از شکست پنج شنبه شب توسط بمبئی ، ضربه دیگری را در مسابقه عنوان مقدماتی دریافت خواهد کرد. “این بیشتر یک مجازات اعدام از طریق چند ضربه اول بود ، اولین ضربه 15-16 بود ، بنابراین شما بلافاصله در پای عقب قرار گرفتید. وقتی دوباره به بازی برگشتیم ، ما دوباره مبارزه کردیم. ما عقب خزیدیم ، و 7-14 (ضربه) به نفع ما بود. ، آنها فقط در حدود 120/4 بودند ، بنابراین ما امیدوار بودیم که 170 ، که می تواند در زمینه ما باشد ، “. پونتینگ پس از بازی در یک کنفرانس خبری گفت.

بوق تجاری

در نتیجه ، دهلی در پنج فریم گذشته 78 اجرا درز کرده است. “… مجازات اعدام ما در چهار یا پنج شوت آخر مایل بود که به آن احتیاج داشتیم. ما دائماً هاردیک پاندجو را هرجا که توپ می خواست تغذیه می کردیم ، حتی ایشان کیشان از ما دور می شد و او تمام بازی هایی که در این فصل تاکنون در برابر “MI” انجام داده ایم “.

وی شکایت کرد: “ما احساس برنامه ریزی بسیار خوبی داشتیم. جلسات ما به اندازه کل مسابقات واضح و خلاصه بود ، اما تحت فشار اعدام امروز فرسنگ ها فاصله داشت.” وی گفت نحوه کار دیگها توسط دهلی صحیح است و دوباره تیراندازی آنها را متوقف کرد.

“ما امشب با کمی کمدی Hardyk دیدیم ، می توانیم ببینیم که اگر همه چیز را به درستی درک نکنید یا کسی را که مهارت مناسبی برای پذیرش مرگ ندارد ، در معرض دید قرار دهید چگونه بازی تغییر می کند.

وی افزود: “بنابراین خوب نگاه کنید ، ما چگونه فیلم ها را کنترل کردیم ، فقط تیراندازی ما را ناامید کرد.” پونتینگ اعتراف کرد که بمبئی آنها را کتک زده است.

بالا رفته

“اگر به اخراج نگاه کنید ، Prithvi (شاو) یک توپ خوب به نظر می رسید. Adjinka (Rahane) نیز صاحب یک توپ شد که به زیبایی پرش کرد و عملکرد Yorker Bumra به Shihar (Davan) کاملاً درجه یک بود. در طول بازی با تمام جنبه های بازی ، آنها بهتر از ما بودند و ما را شکست دادند. آنها تاکنون در مسابقات سه پیروزی کسب کرده اند. “

به گفته پونتینگ ، آنها به عنوان یک گروه باید راه هایی برای بهبود اوضاع پیدا کنند. “ما چند روز قبل از تماس بعدی فرصت داریم و منتظر خواهیم ماند و خواهیم دید كه فردا حریفان ما چگونه خواهند بود. به عنوان یك گروه ، باید عمیق تر كنیم و سعی كنیم در مدت كوتاهی راه های پیشرفت را پیدا كنیم.” – كاپیتان سابق استرالیا اضافه كرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله