لیگ برتر هند ، بازی مقدماتی 2 ، دهلی پایتخت برابر SunRisers Hyderabad پیش نمایش: DC Face SRH با چشم در Maiden فینال نهایی

IPL 2020 ، لیگ برتر هند ، بازی مقدماتی 2 ، پایتخت های دهلی مقابل SunRisers Hyderabad پیش نمایش: DC Face SRH با چشم در اسکله نهایی دوشیزه

IPL 2020 ، مقدماتی 2: SRH با حضور در فینال به DC می رود.© BCCI / IPL


پایتخت های دهلی روز یکشنبه در دومین بازی مقدماتی لیگ برتر هند در ورزشگاه شیخ زاید در طلوع آفتاب در حیدرآباد بازی می کنند در حالی که دهلی در اولین مسابقات مقدماتی در دبی ، حیدرآباد در مقابل مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی شکست خورد. چالش های سلطنتی بنگلور. دهلی پس از کشته شدن بمبئی در روز پنجشنبه خود را در زیر پمپ پیدا می کند. به نظر می رسید قایق های آنها پس از نمایش های استثنایی در نیمه اول مسابقات ، یک جفت را در فینال تجارت لیگ T20 از دست داده اند.

بوق تجاری

دو نفره آفریقای جنوبی Kagiso Rabada و Anrich Nortje در مراحل اولیه IPL 2020 ویکت را برای سرگرمی گرفتند ، اما در چند بازی اخیر دویدن های زیادی انجام شده است و بنابراین دهلی اکنون در یک وضعیت “انجام” است. بعد از مسابقات لیگ با وجود کسب مقام دوم در جدول امتیازات.

در ارتباط با SRH Sandip Sharma پس از اخراج Bhuvneshwara Kumara از لیگ غنی شدت گرفت.

بچه گربه متولد پنجاب برای حیدرآباد ویکت های پیش رو فراهم کرد و همچنین تعداد امتیازات را در پاور پلی کاهش داد.

درگیر شدن کاپیتان غرب هند جیسون هولدر تعادل را به بازی XI اضافه کرد.

بالا رفته

روز جمعه ، هولدر در برابر RCB هم خفاش بود و هم توپ. هند غربی سه ویکت گرفت و یک کامو بازی کرد تا SRH را به نیمه نهایی مجازی بفرستد.

SRH در سال 2016 موفق به کسب IPL شد و قصد دارد قدمی به عنوان دوم IPL خود نزدیک شود ، در حالی که پایتخت های دهلی تلاش می کند تا مرحله پلی آف خود را صعود کرده و وارد اولین فینال IPL شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله