لیگ برتر سریلانکا: آزمایش Batsman Ravinderpol Singh کانادا برای COVID-19 مثبت است

لیگ برتر سریلانکا: آزمایش Batsman Ravinderpol Singh کانادا برای COVID-19 مثبت است

اولین دوره لیگ برتر لانکا از 26 نوامبر تا 16 دسامبر برگزار می شود.© کریکت سریلانکا / توییتر


راویندرپال سینگ ضرب و شتم کانادایی پس از ورود به سریلانکا برای شرکت در لیگ برتر لانکا (LPL) آزمایش مثبتی را برای COVID-19 دریافت کرد و برای درمان جدا شد. اگرچه سینگ با همان پرواز و اتوبوس چندین بازیکن دیگر از جمله آندره راسل سفر کرده است ، اما به گفته برگزارکنندگان مسابقات ، آزمایش مثبت راویندرپالو تأثیری در شرکت بازیکن یا مقام دیگری در مسابقات نخواهد داشت. ESPNcricinfo گزارش شده

بوق تجاری

“[Ravinderpal] برای مداوا به هتل دیگری در منطقه اعزام شد که به عنوان بیمارستان راه اندازی شده بود. او در هتلی با بقیه نیست و همه در حباب او هستند. بقیه طبق معمول تمرین می کنند و برای مسابقات آماده می شوند. ”گفت آنیل موهان ، مدیرعامل گروه IPG ، سازمان دهنده LPL.

راویندرپول آماده بازی در امتیاز کلمبو کینگز بود ، اما حضور او در مسابقات اکنون به بهبودی او بستگی دارد.

فصل مقدماتی LPL هفته آینده آغاز خواهد شد ، علی رغم اینکه بازیکنان ستاره ای مسابقات را ترک کرده اند ، از جمله کریس گیل ، لاسیت مالینگو و دیگران.

بالا رفته

در LPL ، پنج تیم حق امتیاز به نام های کلمبو ، کندی ، هاله ، دامبولا و یافنا در 23 مسابقه شرکت می کنند. کلمبو در تاریخ 26 نوامبر در بازی افتتاحیه LPL در ورزشگاه بین المللی کرکت “Mahinda Rajapaksa” در هامبانوتا به مصاف Kandy می رود.

دوئلها هر روز تا نیمه نهایی در روزهای 13 و 14 دسامبر برگزار می شوند. فینال در تاریخ 16 دسامبر برگزار خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله