لیگ برتر: حکیم زیه وقتی چلسی برنلی را می بندد ستاره می شود

[ad_1]


فرانک لمپارد اعتراف کرد که پس از به ثمر رساندن اولین گل بازی ساز مراکش در لیگ برتر در اولین شروع بازی انگلیسی ، زمانی که “چلسی” در “برنلی” با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی رسید ، از کیفیت حکیم زیه بسیار هیجان زده بود. از ابتدا تا انتها به لطف نمایشگر تأثیرگذار Ziyech. Ziyech اولین گل خود را برای چلسی در قسمت لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا در وسط به ثمر رساند و یک پایان شیب دار در نیمه اول در Turf Moor نیز باعث شد او در لیگ برتر از زمین خارج شود. این بازیکن 27 ساله که فصل آینده به آژاکس پیوست ، اولین بازیکن گلزنی در دو شروع اول چلسی در همه مسابقات از زمان دیگو کوستا در سال 2014 است.

بوق تجاری

کورت زوما پس از وقفه اختلاف را دوبرابر کرد و زیه با تساوی تیم ورنر به اولین پیروزی چلسی در سه بازی لیگ برتر با صعود به چهارم رسید.

لمپارد گفت: “من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفته و بسیار هیجان زده هستم. من شخصیت و سرعت کار او را دیدم.”

“شما امروز آن را دیدید. این کیفیت چیز متفاوتی به ما می دهد.”

پس از یک سفر خسته کننده به روسیه ، این نمایش با اطمینان “آبی ها” بود و پسران جدید Zieh ، Werner و Kai Havertz نشان دادند که از یک روز باحال و خنک در برابر حریفان بدنی نمی ترسند.

چلسی که بنیانگذار تیاگو سیلوا بود ، برای چهارمین بار متوالی در همه مسابقات شرکت کرد و نبردهای دفاعی را که در ابتدای بازی آنها را آزار می داد ، از بین برد.

از زمان کنترل لمپارد در سال گذشته ، این اولین باری است که چلسی بازی های پیاپی خود را در لیگ حفظ می کند و اکنون در 6 بازی در تمام رقابت ها شکست نخورده است.

لمپارد گفت: “این عملکرد کاملا کاملی از ما بود. مکان سختی است. ما قسمتهای عظیم بازی را کنترل کردیم ، بنابراین بسیار خوشحالم.”

“در ابتدای فصل من همیشه می دانستم که این کار آسان نخواهد بود. ما برای پیاده شدن از بلوک ها بسیار درخواست کردیم ، اما چنین نمایش هایی نشان می دهد که ما کار مثبتی انجام می دهیم.”

واگن استیشن برنلی پس از شکست در پنج مسابقه از شش مسابقه رده اول برای اولین بار از 28 تا 1927 در پایین جدول نشست.

پیگیری سایه ها

بعد از مصدومیت کریستین پولیشیچ در هنگام گرم شدن قبل از بازی و انتقال ورنر از نیمکت به تیم ، اواخر تغییر در ترکیب اصلی لمپارد رخ داد.

وقتی اشلی بارنز از زوم عقب افتاد برای رسیدن به پاس بلند از جاش براون هیل ، چلسی تقریباً سرما خورده بود ، اما مهاجم برنلی نتوانست خود را مهار کند ، چون ادوارد مندی از خط خود فرار کرد تا او را مجبور به شلیک لجبازی کند.

پس از بهبودی سریع فرار ، چلسی بیهوده به نقطه پنالتی تبدیل شد ، زیرا بن چیول به نظر می رسید که از پشت به عقب براونیل ضربه می زند و سعی می کند به سانتر Rhys James برسد.

ضربه دایره ای تیمی آبراهام را نیک پاپ دروازه بان برنلی زد.

تیم لمپارد در اوج بود و گلی که شایسته فشار آنها بود در دقیقه 26 به ثمر رسید.

ورنر پاس زیه را گرفت و آن را در منطقه برنلی برای آبراهام بازی داد.

اخراج ماهرانه ابراهیم توسط Zieha انجام شد و او از 18 متری به پاپ اشتباه برخورد کرد.

ورنر تقریباً دو بار پیش از وقفه موفق به گلزنی شده بود ، اما مانع کوین لانگ در آخرین شکست با حمله نزدیک مهاجم چلسی از بین رفت.

میسون مون پس از ورود چلسی در اوایل نیمه دوم مستقیم به سمت پاپ شلیک کرد.

برنلی برای مدت طولانی سایه ها را تعقیب می کرد ، اما وقتی بارنز از فاصله بسیار کمی از فاصله دور شلیک کرد تقریباً مساوی کرد.

بالا رفته

زوما در دقیقه 63 بازی را بدون شک گل کرد ، مدافع فرانسوی با ضربه سر ضربه کرنر را برای سومین گل فصل خود دید.

ورنر سومین “چلسی” را در دقیقه 70 با یک پایان کلینیکی از انتقال Zieha برای پنجمین گل خود در یک شروع چشمگیر پس از فصل آینده با “RB Leipzig” به دست آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]