لیگ برتر: تاتنهام با پیروزی برابر منچسترسیتی بدون دندان صلاحیت خود را نشان داد


پپ گواردیولا اعتراف کرد که “منچستر سیتی” بازی خوبی در دستان “تاتنهام” بازی کرد ، زمانی که “اسپرز” به لطف گلزنی در ضد حمله سون هونگ مین و جیووانی لو سلسا ، با پیروزی 2-0 بالای جدول را شکست. اسپرز 60 سال است که به عنوان قهرمانی انگلیس دست نیافته است ، اما عناصر خود را با انعطاف پذیری دفاعی نشان داده است تا بتواند سلطه شهر را بشکند و ریسک بی امان داشته باشد زیرا آنها فقط دو شوت به سمت دروازه زده اند. این شکست “منچستر سیتی” را در حالی که با یک بازی در دست است ، و در روز یازدهم ، هشت امتیاز از رهبران برجای می گذارد – فقط سه پیروزی از هشت مسابقه اول.

بوق تجاری

این نوشته فقط 5 دقیقه بعد روی دیوار بازدیدکنندگان بود که یک توپ ساده از بالای تانگوئی ندومبله در خواب جوآو کانچالو را گرفت و سون سرعت و پایان دقیق را زیر نظر ادرسون حفظ کرد تا ششمین گل خود را در 11 بازی برابر سیتی ثبت کند.

گواردیولا گفت: “این آمار خود گویاست ، ما در بسیاری از بخش ها بهترین بودیم اما گلی را از دست دادیم که نمی توانیم آن را دریافت کنیم.”

“این سناریوی عالی برای آنها بود. ما می دانستیم (هری) کین در حال سقوط است و سون از پشت می دود. ما باید بهتر دفاع کنیم.”

تاتنهام پس از شش سال برای اولین بار پیروزی را به دست آورد تا روز را در بالای جدول به پایان برساند. اتهامات ژوزه مورینیو دو امتیاز جلوتر از چلسی است که آخر هفته آینده در استمفوردبریج با آنها روبرو خواهد شد.

مورینیو گفت: “من ترجیح می دهم برتر باشم ، اما این وسواس نیست.” من به جدول ، حریف ، رقابت اهمیتی نمی دهم. من می خواهم به بازی بعدی برویم ، با این فرض که بتوانیم بازی را ببریم.

“این تیم یک روند است. نشانه های خوبی از تکامل در همه سطوح وجود دارد ، ما از این کار راضی هستیم ، اما من در حال حاضر واقعا به جدول توجه ندارم.”

گواردیولا با قبول قرارداد جدید به عنوان رئیس شهر تا سال 2023 این هفته به گمانه زنی ها درباره آینده خود پایان داد.

این کاتالان در بارسلونا ، بایرن مونیخ و سیتی هشت عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورده است ، اما گواردیولا اکنون با چالشی روبرو شده است که قبلاً هرگز برای به دست آوردن تیم دوم عنوان در همان باشگاه با آن روبرو نشده است.

در ششمین بازی متوالی در لیگ ، “سیتی” بیش از یک بار موفق به گلزنی نشد ، بدون اینکه مردم گواردیولا برتری تیم های آزاد را باز کنند ، آنها در 2017/18 و 2018/19 عنوان قهرمانی را باز کردند.

گواردیولا افزود: “ما در این فصل برای به ثمر رساندن گل تلاش می کنیم ، اتفاقی که ممکن است رخ دهد.” “آنها دو بار (به سمت دروازه) دو گل زدند و ما نمی توانیم 22 شوت بزنیم.”

چالش قهرمانی تاتنهام با آرسنال ، لیورپول و لستر که قبل از کریسمس نیز به میدان خواهند آمد کاملاً آزمایش می شود ، اما آنها نمی توانستند این روند وحشتناک را بهتر شروع کنند.

کین پس از چهارمین پیروزی در لیگ اسپرز گفت: “می بینید که او به عنوان جدول باز است.” “هرکسی که بتواند طلسم خوبی بیاورد شانس برنده شدن آن را دارد.”

پس از یک بازی زودهنگام جدید ، بازی به الگوی معمول 24 درگیری مورینیو و گواردیولا تبدیل شد ، زمانی که مردان مورینیو عمیقا از برتری خود دفاع کردند و منتظر فرصت دیدار مجدد شدند.

میهمانان 66 درصد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند ، اما به دنبال شکستن صفوف عظیم دفاع اسپور بودند.

گابریل ژسوس پیش از آنکه عیسی خط حمله ای به Aimerica Laporte برای نفوذ در خانه بگیرد ، ناخواسته ضربه کم کوین دی بروین را دفع کرد ، اما یک گل برای هندبال برزیل پس از بررسی VAR منتفی شد.

بالا رفته

در عوض ، تاتنهام در 25 دقیقه با یک ضد حمله ساده دیگر ناک اوت کرد.

قبل از تغذیه لو سلسا که یک دقیقه به سختی در زمین بود و دو لمس اول او را کنترل کرد و سپس توپ را از پشت پیشروی ادرسون کم کرد ، به کین وقت و فضای کافی داده شد تا یک توپ آزاد در میانه میدان جمع کند و به جلو رانندگی کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله