لیگ برتر: آزمون قهرمانی تاتنهام ، لیورپول میزبان لستر است


اسناد عنوان تاتنهام وقتی میزبان منچسترسیتی است که شنبه هفته لیگ برتر پس از یک وقفه بین المللی بازگشت ، در انتظار بررسی هستند. اسپرز تنها یک امتیاز از لستر فاصله دارد ، اما تنها سه امتیاز شش تیم برتر را از هم جدا می کند ، چلسی و استون ویلا نیز حداقل در صورت رویارویی با نیوکاسل فرصت دارند تا برای چند ساعت مقام اول را کسب کنند. و “برایتون”. با شرکت و غبارروبی مسابقات نهایی بین المللی سال ، برنامه طاقت فرسای زمستانی فوتبال باشگاهی با 9 دور بازی لیگ تا 2 ژانویه در انتظار بازی اصلی انگلیس است.

بوق تجاری

مدافع عنوان قهرمانی لیورپول در حال حاضر در یک برنامه شلوغ قرار دارد ، زیرا تیم یورگن کلوپ در آستانه سفر لستر به آنفیلد توسط مصدومیت از بین رفت.

یک آزمایش واقعی روی اسپورهای مورینیو

برای اولین بار در سه سال قبل از پیروزی لستر برابر گرگ ها ، تاتنهام چند ساعت قبل از وقفه بین المللی در بالای جدول بود.

مردان ژوزه مورینیو در هفت بازی قهرمانی شکست نخورده اند و تصاویر هری کین و سونا هونگ مین این امید را ایجاد می کند که آنها می توانند برای اولین بار در 60 سال گذشته قهرمان لیگ شوند.

با این حال ، این آرزوها برای کسب عنوان قهرمانی در شش بازی آینده با “سیتی” ، “چلسی” ، “آرسنال” ، “لیورپول” و “لستر” آزمایش می شود.

“سیتی” با شش امتیاز بالاتر اما با یک بازی در رده دهم رنج می برد. بازگشت تنها 12 امتیاز در هفت بازی ابتدایی فصل با کمترین حد از پنج سال پیش پپ گواردیولا به منچستر رسیده است.

با این حال ، پس از شروع دشوار ناشی از فقدان یک پیش فصل ، مصدومیت ، موارد کاوید و یک برنامه دشوار ، سفر به تاتنهام نیز نشانه ای از این است که سیتی گوشه ای کرده است یا خیر.

مردان گواردیولا در 9 بازی در همه مسابقات شکست نخورده اند ، اما به طور غیرمعمول برای گلزنی جنگیده اند و در هر 5 مسابقه گذشته لیگ فقط یک بار گلزنی کرده اند.

عدم حضور یک مهاجم طبیعی در بیشتر دوران بازی به دلیل مصدومیت گابریل ژسوس و سرخیو آگوئرو به یک نقص جدی تبدیل شده است.

اما گواردیولا ، که روز پنجشنبه قرارداد خود را به مدت دو سال تمدید کرد ، در آخر هفته برای اولین بار در این فصل می تواند عیسی و آگوئرو را انتخاب کند ، در حالی که فران تورس پس از هت تریک مقابل آلمان در اسپانیا اطمینان دارد. پیروزی روز سه شنبه با نتیجه 6 بر 0.

لیورپول ناموفق است

منابع دفاعی لیورپول که از آسیب دیدگی طولانی مدت ویرجیل ون دایک شوکه شده بودند ، با وقفه بین المللی با جو گومز که تا پایان فصل منتفی بود ، منابع دفاعی لیورپول بیشتر از بین رفته است.

ترنت الكساندر-آرنولد دو هفته دیگر باقی مانده است و جوردن هندرسون پس از دریافت تنش عضلانی هنگام انجام وظایف بین المللی ، در مورد آسیب دیدگی تردید ایجاد می كند.

محمد صلاح بهترین گلزن نیز در دیدار لستر غایب است پس از اینکه در آزمایش مثبت خود را در مصر دید.

با وجود شکست ، قرمزها می توانند با پیروزی در روز یکشنبه به بالای جدول برگردند اگر اسپرز در سیتی پیروز نشود.

اما یک فرصت عظیم برای سرمربی سابق لیورپول ، برندان راجرز ، وجود دارد تا اولین فردی باشد که تیم مهمان را از آنجایی که از آسیب دیدگی روباه های پر پرواز برخوردار است ، از آنجایی که آنفیلد به پیروزی در لیگ رسیده است ، بدون پیروزی در لیگ.

استعفای جیمی واردی از سمت خود در انگلیس به این معنی است که دو هفته بهترین گلزن لیگ برتر استراحت دارد ، در حالی که راجرز پس از مصدومیت می تواند مدافعان ریکاردو پریرا و تیموتی کاستان را بدست آورد.

اولین برد خانگی ترکیبی؟

پیروزی یونایتد در اورتون اطمینان داد که وقفه دو هفته ای با گمانه زنی های بیشتری در مورد آینده مدیر اوله گونار سلسکار پر نخواهد شد.

اما در یک فصل دشوار یونایتد هیچ تضمینی برای اطمینان سولسکر به آن برد ندارد ، حتی اگر وست بروم در جستجوی اولین برد فصل خود به اولدترافورد سفر کند.

یونایتد در خانه خود در شش بازی لیگ برتر پیروز نشده و قبلاً به اندازه فصل گذشته در اولدترافورد شکست خورده است.

وست بروم باید مهمان عالی باشد ، زیرا مردان اسلاون بیلیچ از هشت مسابقه اول فقط سه امتیاز گرفتند.

اما بگی 3 پیروزی کسب کرده و یکی از 5 دیدار آخر خود در اولدترافورد بازی کرده است.

برنامه (همیشه گرینویچ):

شنبه

نیوکاسل – چلسی (1230) ، “استون ویلا” – “برایتون” (1500) ، “تاتنهام” – “منچسترسیتی” (1730) ، “منچستر یونایتد” – “وست بروم” (2000)

یکشنبه

فولام – اورتون (1200) ، شفیلد یونایتد – وستهام (1400) ، لیدز – آرسنال (1630) ، لیورپول – لستر (1915)

بالا رفته

دوشنبه

“برنلی” – “کریستال پالاس” (1730) ، “گرگ ها” – “ساوتهمپتون” (2000)

مباحث ذکر شده در این مقاله