لیونل مسی میزبانی آرژانتین از پاراگوئه در مقدماتی جام جهانی را تکذیب کرد

لیونل مسی میزبانی آرژانتین از پاراگوئه در مقدماتی جام جهانی را تکذیب کرد

در نیمه دوم ، لیونل مسی محروم شد ، احتمالاً با یک گل پیروزی.© خبرگزاری فرانسه


آرژانتین برای بازی با پاراگوئه روز پنجشنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی در لا بامبونرا باید از عقب می آمد و لیونل مسی در نیمه دوم گل پیروزی را ممنوع کرد. گل نیکلاس گونزالس پس از پنالتی آنخل رومرو پاراگوئه را مقابل خانه بوکاجونیورز قرار داد ، جایی که هواداران به دلیل شیوع ویروس کرونا در آن غایب بودند ، آرژانتین را به همان سطح برگرداند. پس از اینکه ماه گذشته تیم لیونل اسکالونی در خانه خود در اکوادور و در مسیر بولیوی پیروزی های ناچیز را کسب کرد ، نتیجه شروع کامل آرژانتین در تلاش برای صعود به فینال 2022 در قطر است.

بوق تجاری

آنها فکر کردند که در دقیقه 58 جیووانی لو سلسو توپ را به کاپیتان مسی دفع کرد تا توپ را به تور دروازه تبدیل کند اما آنها سرانجام این گل را به دلیل خطای گونزالس در ابتدای حرکت ممنوع کردند.

حداقل در نیمه اول آرژانتین بهبود یافت ، وقتی رومرو ، که در آرژانتین برای سن لورنزو بازی می کند ، یک پنالتی دریافت کرد که به دلیل خطای لوکاس مارتینز کوارتا روی مایکل آلمیرون از نیوکاسل یونایتد اعلام شد.

مدافع میزبان به زودی هافبک ازفیکل پالاسیوس را از دست داد ، اما لو سلسا جانشین او کرنر را برای گونزالس مهاجم اشتوتگارت ایجاد کرد و چهار دقیقه قبل از وقفه توپ را به گل تساوی فرستاد.

مسی ناامید پس از گل غیر مجاز خود یک ضربه آزاد نیز توسط دروازه بان پاراگوئه ، آنتونی سیلوا اجرا کرد.

پاراگوئه بدون شکست باقی مانده است ، که قبلا برابر پرو مساوی کرده بود و در ونزوئلا به پیروزی رسیده بود.

طرفین در روز سه شنبه ، زمانی که آرژانتین در لیما با پرو بازی می کند و پاراگوئه با بولیوی بازی می کند ، دوباره اقدام خواهند کرد.

یک بازی دیگر در روز پنجشنبه در مسابقات مقدماتی آمریکای جنوبی باعث شد اکوادور دومین پیروزی خود را در سه بازی خارج از خانه در مسابقات دور رفت بدست آورد زیرا ضربه پنالتی دیرهنگام کارلوس گروز آنها را به پیروزی 3-2 برابر بولیوی در لاپاز رساند.

بالا رفته

این اقدام در روز جمعه ادامه دارد ، زمانی که برزیل به خصوص میزبان ونزوئلا در سائو پائولو است که سومین پیروزی متوالی خود در مقدماتی را دنبال می کند.

آنها بدون نیمار که از مصدومیت اخیر القا شده در بازی در پاری سن ژرمن بهبود نیافته است.

مباحث ذکر شده در این مقاله