لینک سازی شبکه ای و تکنیک PBN

در حقیقت این عبارت به شبکهای از وب سایتها اطلاق میشود که همگی اقدام به لینک دادن به یک وب سایت مشخص کرده تا بر روی افزایش اعتبار آن در گوگل تأثیر بگذارند.

در اینجا برای هر سایت لایه اول ما 3 تا بک لینک گرفتیم. برای این کار می توانید از روش حذف بک لینک های اسپم با ابزار Disavow استفاده کنید.

از انجام تلاش لازم برای به کار گیری روشهای کلاه سئو سفید توسط وی، اطمینان حاصل کنید. برای افزایش رتبه سایتتان از این تکنیک استفاده کنید. در صورتی که در گذشته از این روش استفاده کرده اید، بهتر است لینک های اسپم آن را از بین ببرید.

لینک سازی Pbnمشکل رسیدگی به تعداد زیادی سایت این است که تمام وقت و انرژی خود را وقف آنها میکنید و دیگر نمیتوانید روی سایت اصلی و منبع اولیه درآمد خود متمرکز شوید. اما نهتنها این روش توسط گوگل به عنوان سئو کلاه سیاه شناخته شده و شما را جریمه میکند، بلکه دلایل دیگری وجود دارد که باعث میشود از ساخت PBN منصرف شوید.

بنابراین اگر می خواهید به این شیوه اقدام به ساختن بک لینک کنید، بهتر است که هوشمندانه و با رعایت اصول کارتان را شروع کنید؛ چرا که ممکن است این اقدام شما شناسایی شده و در نهایت توسط گوگل جریمه یا پنالتی شوید.

خرید بک لینک Pbnاز این رو ممکن است ترفندهایی که در گذشته بکار گرفته میشد در حال حاضر کاربردی نباشد و جریمه گوگل را برای سایت به دنبال داشته باشد. در واقع اگر بخواهیم خیلی جدی به رویکرد گوگل توجه کنیم، شاید داشتن یک شبکه PBN جذاب باشد، ولی اگر دستمان رو شود، مطمئناً عواقب خوبی به دنبال نخواهد داشت.

مطالب پیشنهادی  لیگ برتر: حکیم زیه وقتی چلسی برنلی را می بندد ستاره می شود

تمام تلاش ما از فعالیتهایی که انجام میدهیم این است که تعداد زیادی کاربر را به سمت سایت خود بیاوریم، ولی اگر نتوانیم رضایت مخاطبان را جلب کنیم، گوگل خشمگین خواهد شد. لینک سازی pbn نیز یکی از اقداماتی است که در دسته سئو کلاه سیاه جا میگیرد و اقداماتی که در حوزه سئو کلاه سیاه انجام شود، می تواند اثرات مخربی را داشته باشد.

همچنین می توانید بین سایت ها ارتباط برقرار کنید.

اتفاقا ایجاد یک PBN قدرتمند نیازمند صرف زمان زیاد است. تمام این کارها به زمان بسیار زیادی نیاز دارید و باید روی چندین و چند سایت به طور همزمان کار کنید. تصور بسیاری از کاربران بر این است که شبکه خصوصی لینک سازی فایده زیادی دارد و احتمالا آن را در اولویت کار خود قرار میدهند تا بتوانند حجم زیادی از لینک را دریافت کنند.

همچنین بدین منظور مشاوران سایت سئو مکانیک در دسترس هستند تا بتوانند در این مسیر شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید بین سایت ها ارتباط برقرار کنید. از آنجا که PBN ها در ابتدا با توجه به اصول سئو و به عنوان یک شبکه از بک لینک های معتبر ایجاد می شوند ، پس می توان انتظار داشت که موجب ارتقا رتبه سایت شوند.

آیا بک لینک pbn باعث پنالتی شدن گوگل سایت شما می شود؟ یکی از موضوعات مورد مناقشه در سئو که چالشهای زیادی دارد و این روزها نظرات موافق و مخالف زیادی به خود میبیند، اصطلاحی به نام PBN است.

امکان نظرات و مذاکره راحتتر میشود: اگر بهطور مستقیم بخواهید از سایتهای معتبر بکلینک بگیرید باید فرایندهای سختی را پشت سر بگذارید و از سوی دیگر به دلیل تعاملات موجود نمیتواند بهطور شایسته روی دریافت لینکها و کیفیت محتوا نظارت داشته باشید. با ما همراه باشید.

مطالب پیشنهادی  سوره رینا قصد دارد در 34 مدرسه دولتی امکاناتی برای بهداشت و آب آشامیدنی ایجاد کند

شما می توانید با شماره ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان، برای سئو سایتتان اقدام کنید. یک فرد عادی، فقط نمی تواند این را دریافت کند بک لینک با کیفیت هر جای دیگری باور کن که باعث می شود آنها یک پیشنهاد واقعا منحصر به فرد. راه جایگزین بک لینک pbn چیست؟ مالکیت سایت: PBN ها به راحتی با اطلاعات عمومی WHOIS شناسایی می شوند چرا که چندین سایت دارای اطلاعات تماس یکسان هستند.

در واقع این بهینه سازی ها به سایت شما کمک می کنند که خود را بهتر به موتور های جست و جو معرفی کرده و این موتور ها هم که می خواهند بهترین کیفیت را به کاربران خود ارائه کنند، بهترین سایت ها را در رده های بالاتر قرار می دهند و در صورتی که از نظر آنها شما خوب باشید، شما را اول از همه به کاربران معرفی می کنند.

لینک های pbn که از private blog network گرفته شده ، بک لینک هایی هستند که از شبکهای از وب سایتها و وبلاگهای متصل به هم ساخته شده اند. در این تکنین شما وب سایت هایی با آتوریتی بالا در اختیار دارید و می توانید از آنها برای خودتان لینک دهید. در قدم اول یک مقاله ی 1000 کلمه ای سئو شده با کلمه ی مد نظر خودتان بنویسید. سومین مرحله در ساخت بک لینک pbn قوی شما برای صفحه یا مقاله سایت تان که میخواهید در نتایج اول گوگل دیده شود محتوای حرفه ای تولید کنید.

آیا بک پیوند پی بی ان سبب پنالتی شدن وب سایت میگردد؟ شرکت طراحی سایت وب پویا علاوه بر ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت، در زمینه افزایش سرعت سایت وردپرس نیز فعالیت می کند. اما به دلیل زیاد شدن لینکسازی اسپم، پراکندگی موضوعات و بیکیفیت بودن لینکهای دریافتی، گوگل تصمیم گرفت الگوریتم Page Rank را معرفی کند.

مطالب پیشنهادی  آشنایی با ناودانی سبک و سنگین و اطلاع از قیمت آن ها

این موارد دلایلی بود که ایجاد بک لینک های pbn را مثبت قلمداد می کند. و بستگی به تعداد سطوح و قدرتی که نیاز داریم این مراحل را ادامه می دهیم که به صورت هرمی تعداد لینک ها افزایش پیدا می کند.به همین دلیل است که به این روش لینک سازی هرمی نیز می گویند و این مجموعه همان بک لینک PBN است.

بک لینک Pbnقالب وبلاگ ها نباید یکسان باشد. وقتی این وبلاگ ها رتبه بهتری بگیرند، سایتی که به آن ها لینک داده هم شانس بیشتری برای کسب جایگاه بالا دارد. در واقع ایده اصلی پشت شبکه خصوصی لینک سازی این است که این سایتها هیچ ارتباطی با هم ندارند و در نتیجه لینکسازی ایجاد شده طبیعی به نظر میرسد.

اینطور تصور میشود که شبکه خصوصی لینکسازی موضوع جدیدی است و در سالهای اخیر مورد استفاده قرار گرفته است.

میتوانید منابع لینکسازی را کنترل کنید: زمانی که بتوانید به صورت دقیق و کامل سایتهایی که برای شما بکلینک میسازند کنترل کنید، آنگاه خیالتان از بابت کیفیت لینکهای دریافتی، ایجاد تمرکز محتوایی، کاهش اعتبار و مشکلات احتمالی از سوی رقبا راحت خواهد بود.