لوئیس همیلتون “در وحشت” در سطح استانبول جدید پس از تمرین ، هم پوشانی و سر خوردن


لوئیس همیلتون ناامید گفت که پس از چهارم شدن در مرسدس در افتتاحیه جایزه بزرگ ترکیه در آخر هفته ، از خائنانه بودن پیست خجالت زده و ترسیده است. بریتانیایی 35 ساله که به دنبال کسب رکورد هفتمین عنوان قهرمانی جهان در مسابقه یکشنبه است ، گفت که تمرین روز او “یک فاجعه کوچک” در مسیر پارک استانبول بود. وی گفت: “این یک طرح خارق العاده است ، و من واقعاً نمی فهمم که چرا آنها میلیونها نفر را برای توسعه مجدد مسیر هزینه می کنند.” “من می دانم که مدت زمان طولانی است که نشسته است ، اما شاید آنها به جای اینکه تمام پول خود را خرج کنند ، می توانستند آنرا تمیز کنند.”

بوق تجاری

از گرندپری 2011 ترکیه 9 سال است که از این جاده برای مسابقات فرمول 1 استفاده نمی شود و در شرایط خنک و مرطوب چسبندگی کمی دارد.

“اکنون از سطح پورتیما (پرتغال) با سطح جدید بدتر است ، بنابراین برای ما لاستیک ها کار نمی کنند و می بینید که مانند یک زمین یخ است.

“همانطور که انتظار دارید ، در اینجا در استانبول با حلقه سرگرم می شوید و من تغییر نمی بینم.”

وی گفت هر دور یک تجربه بسیار چالش برانگیز است.

“این وحشتناک است – در همه حال. نقاط مرطوب در همه جا.

“بنابراین شما در نقاطی هستید ، شتاب می گیرید ، و سرعت آن خیلی سریع می رود”

وی توضیح داد که به دلیل سرما لاستیک هایش به درستی کار نمی کنند و با چنین زنجیر صاف مشکلات ناشی از نشت روغن از آسفالت جدید بیشتر می شود.

مطالب پیشنهادی  بوروسیا دورتموند آگزبورگ را شکست داد و به قهرمانی بوندسلیگا نزدیک شد

سطح جدید فقط 10 روز قدمت داشت و سطح زنجیره شب قبل از شروع تمرین شسته شد و تولید گرما در لاستیک را غیرممکن کرد.

ماکس ورستاپن از ردبول ، که جمعه وقت هر دو جلسه را هدایت می کرد ، با ارزیابی شش بار قهرمان موافقت کرد.

وی گفت: “خوب ، در اصل نمی تواند بدتر شود.”

“ما هنوز کیلومترها فاصله داریم و مثل این است که مجبوریم روی یخ سوار شویم. بدتر از آنکه در پورتیمائو باشد. به هر حال ، این برای همه یکسان است ، بنابراین فقط باید خود را با آن سازگار کنیم.

“امیدوارم که باران ن بارد ، زیرا به نظر می رسد سوار شدن مناسب روی یخ خواهد بود ، بنابراین شاید مجبور شویم به سنبله یا چیز دیگری روی لاستیک برویم. این بسیار جالب خواهد بود. پس بیایید ببینیم.”

چارلز لکلرک ، که دومین مسابقه فراری بود ، نفر دیگری بود که لیز خورد و چرخید ، اما گفت که برای نشان دادن پایان مسابقه مقابل هم تیمی همیلتون ، مرسدس والتر بوتاس ، احساس رضایت می کند.

وی گفت: “بعد از مدتی ، من واقعاً آن را دوست داشتم.”

فین تنها راننده ای است که می تواند هفتمین عنوان همیلتون را از بالا بردن عنوان قهرمانی متوقف کند و بر اساس تجربه خود از رالی های زمستانی در فنلاند ، گفت که این تغییر را دوست دارد.

“در ابتدا این چیزی بود که معمولاً در F1 به آن عادت کرده ایم ، اما من آن را دوست داشتم. کمی بازی کردم و سرگرم کننده بود.”

مطالب پیشنهادی  هاردیک پاندا در آستانه مرحله پلی آف ، یک سلفی خنک با برادرش Krunal Pandya به اشتراک می گذارد. Ch

بوتاس باید همیلتون را حداقل با هشت امتیاز شکست دهد تا چالش قهرمانی را حفظ کند.

شریک ردبول در لندن ، الکس آلبون ، متولد لندن ، پنجم شد و اعتراف کرد که نگران شرایط لغزنده قبل از مسابقات مقدماتی شنبه است.

بالا رفته

وی گفت: “این بد است.” “من نمی دانم که در مقدماتی چه کاری انجام خواهیم داد. من نمی دانم همه برای” چراغ سبز “بیرون می روند یا خیر و ما همه مسابقه را فقط با جریان سوخت روی بالشتک های نرم سوار خواهیم شد.

“این احساسی است که همه کارها را انجام می دهد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله