لوئیس همیلتون در تنها جلسه عملی Imola سایه ماکس ورستاپن را سایه افکند

لوئیس همیلتون در یک جلسه عملی ماکس ورستاپن را سایه می زند

لوئیس همیلتون با “مرسدس” خود بهترین دور لاستیک های نرم را در یک دقیقه و 14726 ثانیه شکست.© خبرگزاری فرانسه


لوئیس همیلتون در اولین و آخرین جلسه تمرین صبح شنبه در گرندپری دو روزه امیلیو روماگنی ، آخر هفته از ماکس ورستاپن پیش افتاد.

بوق تجاری

رهبر سری و قهرمان شش بار جهان همیلتون با “مرسدس” خود بهترین دور لاستیک های نرم را در یک دقیقه و 14726 ثانیه شکست و دو رده “ردبول” هلندی را شکست داد.

والتر بوتاس ، متحد مرسدس همیلتون و نزدیکترین رقیب برای کسب عنوان ، سوم بود ، تقریبا نیم ثانیه جلوتر از سرعت ، جلوتر از پیر گسلی از آلفا ثوروس و چارلز لکلرک از فراری.

رنو دانیل ریکیاردو و استبان اوکون در دومین “آلفا ثور” از دانیل کوات ، الکس آلبون در “ردبول” دوم و لنس استرول از “رایس پوینت” در رده های ششم و هفتم قرار گرفتند.

در یک صبح خشک روی اسکی آبی در مسیر اتومبیلرانی Enzo e Dino-Ferrari ، در ابتدا آفتاب یک مه کم و با درجه حرارت هوا 15 و 18 درجه را برای هوا و مسیر سوزاند.

این جلسه فشرده اولین بازگشت فرمول 1 به میدان در مسیر تاریخی از سال 2006 و آغاز یک مسابقه کوتاه مدت دو روزه بود.

این باعث شد جلسه عملی برای تیم هایی که قصد دارند چهار ساعت تمرین عملی “عادی” را برای مقدماتی و آماده سازی برای مسابقه صرفاً در 90 دقیقه سپری کنند ، مهم باشد.

بالا رفته

برخی از رانندگان هنگام حرکت در جستجوی سرعت بالاتر در پیست “مدرسه قدیمی” که در اطراف درختان احاطه شده بود و در یک پارک در مرکز ایتالیا تکان می خوردند ، سرعت سریع دور را حذف کردند.

سباستین وتل قهرمان چهار بار در دومین “فراری” تمرینات فصلی را در حالی که در جایگاه دوازدهم بود ادامه داد و شش دهم کندتر از لکلرک بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله