لوئیس همیلتون انتظار دارد مرسدس را به عنوان هفتمین عنوان جهانی در ایمولا هدایت کند

[ad_1]


لوئیس همیلتون تازه با یک رکورد 92 پیروزی شغلی در روز یکشنبه گذشته ، این آخر هفته بار دیگر در کانون توجه قرار خواهد گرفت زیرا تیم مرسدس وی به دنبال کسب عنوان هفتمین رکورد سازندگان است. علاوه بر شرکت در مسابقه “تیراندازان نقره” برای شهرت بی سابقه در جایزه بزرگ Emilia-Romagna ، پس از توافق آرا Monday روز دوشنبه هر 10 تیم برای حمایت از معرفی سقف حقوق 2023 ، همیلتون با سوالاتی در مورد آینده خود روبرو خواهد شد. این قهرمان شش دوره ای در پایان این فصل تحت قرارداد کار نمی کند ، احتمالاً یک اقدام شدید کاهش هزینه تأثیر مستقیمی در مذاکرات وی با مرسدس دارد زیرا آنها به دنبال حفظ او هستند.

بوق تجاری

این تیم به روشنی اعلام کرده است که “فرمول 1” در گروه های جمعیت شناختی جوان در عصر دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است و آن را به عنوان یک سرمایه مهم برای مارک و ورزش خود می داند.

انتظار می رفت همیلتون به محض اتمام موفقیت هفتمین عنوان قهرمانی مرسدس ، با وجود محدودیت های Covid-19 ، مذاکرات مربوط به یک قرارداد سه ساله جدید را آغاز کند.

همیلتون و هم توتو ولف ، سرپرست تیم به دنبال مسابقه یکشنبه گذشته گفتند که قصد دارند سال آینده در مرسدس بنشینند.

محدودیت حقوق و دستمزد پس از بحث و گفتگو در طی جلسه ویدیویی کمیسیون فرمول 1 در روز دوشنبه توافق شد و این طرح قرار است در شورای جهانی موتوراسپرت تصویب شود.

ولف گفت كه ترجیح می دهد از به تأخیر انداختن قرارداد طولانی مدت خودداری كند و از تمدید آن به مدت یك سال جلوگیری كند.

وی گفت: “كوید واقعاً تجارت ما را تغییر داده است و من فكر می كنم همه كارها باید امسال انجام شود.”

“من نمی خواهم در اواسط سال آینده به گفتگوهای دیگری بروم و آنها را دوباره بیرون بکشم.

“همه ما باید روی کار خود تمرکز کنیم – لوئیس در حال رانندگی است ، من تیم را هدایت می کنم و اولا کالنیوس (رئیس دایملر) دور بزرگی را می چرخاند.”

از آنجا که سیرک F1 برای اولین بار پس از 14 سال به اتودروم انزو و دین فراری بازگشت و برای صدمین مسابقه F1 ایتالیا مرسدس به 11 امتیاز نیاز دارد تا رکورد هفتمین پیروزی متوالی خود را تأیید کند.

از آنجا که یکشنبه گذشته همیلتون-والتر بوتاس یک یا دو در پورتیمائو در این سال چهارم شد و آنها به طور متوسط ​​بیش از 36 امتیاز در هر مسابقه دارند ، که ممکن است یک امر رسمی باشد

اما بدون برنامه ریزی یک تمرین در آستانه اولین هفته آخر هفته مسابقه ای رسمی در این ورزش ، همه تیم ها تحت فشار بیشتری قرار خواهند گرفت تا بتوانند صبح شنبه به میدان بروند.

از نظر ولف ، این تنها بخشی از شغل است ، زیرا او سال آینده و 2022 کار می کند.

وی گفت: “همه آنچه از این پس انجام می دهیم برای سال آینده مهم است.” “و سرعت و اساس قوانین 2022 را تعیین کنیم.”

برای تیم فعلی مرسدس ، این اولین بازدید از Imola خواهد بود و ولف گفت که انتظار دارد این یک تجربه جذاب باشد.

وی گفت: “امسال شاهد مسابقات هیجان انگیزی در پیست های جدید بوده ایم و قالب کوتاه آخر هفته باعث زنده شدن بیش از پیش خواهد شد.”

این مسابقه به دلیل افزایش تعداد پرونده های Covid-19 در ایتالیا ، پشت درهای بسته و بدون تماشاگر برگزار می شود.

این طرح قصد داشت روزانه 13000 نفر از دارندگان بلیط را بگیرد و تصمیم دیرهنگام ، رئیس ایمولا ، امبرتو سالواتیکو استنز را ناراحت کرد.

بالا رفته

وی گفت: “چهار روز قبل از رویداد دیر است ، بنابراین زمان کوتاهی برای گفتن به مردم باقی مانده است.”

این مسابقه سومین مسابقه گرندپری خواهد بود که این فصل در ایتالیا برگزار می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]