“لطفاً من را دعا کنید”: شهید افریدی پس از تمیز کردن اردک طلایی هریس رئوف در PSL

شهید افریدی توسط هریس رئوف برای اردک طلایی در Eliminator 2 PSL 2020 حذف شد.© خبرگزاری فرانسه


شهید افریدی ، کریکت سوار سابق پاکستانی از هریس رئوف خواسته است که هنگام برخورد آنها با یکدیگر دفعه بعدی روز یکشنبه ، دیگ سمت راست دیگ بخار با یک یورک پر سر و صدا برخورد کند. به عنوان بخشی از “Eliminator 2” سوپرلیگ پاکستان (PSL) 2020 ، راوف افریدی را برای یک اردک طلایی با یک یورکی زیبا فرستاد. سپس دیگ راست دست توجهات را به خود جلب کرد و به احترام دستهایش را جلوی افریدی جمع کرد.

بوق تجاری

در پاسخ به این حادثه ، افریدی اذعان کرد که این یک “کارمند غیرقابل نفوذ” است ، و با کمال خوشبختی دفعه بعد کم کم خواستار یک ماشین سرعت بود.

افریدی گفت: “این یورکی هریس فوق العاده و شکست ناپذیر بود که خوب شارژ کرد! لطفاً ، دفعه دیگر من” کالادر “را با آخرین اسکله به من تبریک می گویم. منتظر مسابقه مهیج فردا هستم. از هواداران سلطان برای حمایت در طول فصل متشکرم.” توییت.

عملکرد همه جانبه دیوید ویز باعث شد که لاهور کالندرز به فینال PSL 2020 برسد ، هنگامی که یکشنبه شب آنها در المپینین 2 در استادیوم ملی با 25 دوی شکست دادن ملتان سلطان ها.

اکنون در فینال سه شنبه شب ، تقویم ها با کراچی کینگز دیدار می کنند. این دو تیم برای اولین بار در فینال مسابقات ظاهر می شوند.

مباحث ذکر شده در این مقاله