“لالیگا”: “Danger ID” “رئال” احیا شده را با نتیجه 4 بر 1 مقابل هوئسکا می دهد

[ad_1]


ادن هازارد پس از بیش از یک سال اولین گل خود را برای رئال مادرید به ثمر رساند و به نظر می رسد تیم او وقتی روز شنبه 4-1 هوئسکا را در لالیگا شکست داد ، گوشه ای کرد. آذر از سال 2019 که با پرداخت 100 میلیون دلار به چلسی به مادرید رفت ، آسیب دیدگی وحشتناکی را متحمل شده است ، اما بلژیکی امیدوار است که اعتصاب خیره کننده او از راه دور به آلفردو دی استفانو بتواند کار خود را در اسپانیا آغاز کند.

بوق تجاری

کریم بنزما و فد والورده پیروزی را قبل از گلزنی هوئسکا از طریق داوید فریرا مطمئن کردند ، فقط بنزما در زمان مصدومیت مادرید دومین و چهارمین گل خود را اضافه کرد.

شاگردان زین الدین زیدان با اطمینان بالاتر از رئال سوسیداد به بالای جدول رسیدند تا هفته را اطمینان دهند ، هفته ای که با پیروزی کلاسیک مقابل بارسلونا در نیوکمپ آغاز شد و با اختلاف 9 امتیاز از کاتالان ها خارج از خانه در آلاوس به پایان رسید. “بعداً شنبه.

بین آنها مادرید خیلی نزدیک بود تا شکست ویرانگر دیگری در لیگ قهرمانان را تسکین دهد ، اما دو گل دیرهنگام یک تساوی در بروسیا مونشن گلادباخ را مهار کرد که در نهایت به عنوان یک پیروزی احساس شد.

هوئسکا که هنوز در این فصل به پیروزی نرسیده است ، ممکن است احساس کند پس از به ثمر رساندن فرصت های اولیه نمره سختی کسب کرده است.

مادرید امیدوار است سقوطی که اوایل ماه جاری زیدان را تحت فشار قرار داده بود پایان یابد.

زیدان به خصوص از آذر که گل اول مادریدی بود ، خوشحال خواهد شد زیرا او در اکتبر گذشته “گرانادا” را به ثمر رساند و در کل نیز دومین گل در “لالیگا” بود.

جراحی مچ پا در بیشتر فصل گذشته آزار را نگه داشت و او برای شروع آن آماده نبود و مادرید آخرین شکست خود را فقط به عنوان “آسیب عضلانی” توصیف کرد.

اما برای اولین بار او در نیم فصل در لیگ قهرمانان از نیمکت بیرون آمد و مقابل “هوئسکا” اولین گل خود را با یک گل درخشان در نیمه اول رقم زد.

تا آن زمان هوئسکا بهترین تیم بود ، اما ضربه آزارد در دقیقه 40 رقابت را برگرداند ، وقتی توپ را به نیمه رساند و از فاصله 30 متری کرنر را کاملاً شوت زد.

بالا رفته

بنزما دو ضربه را به ثمر رساند ، پاس ارسالی لوکاس وازکز را به تیر دروازه زد و قبل از اینکه والورده نیمه اراده شیرین را به کرنر بکشد ، به داخل محوطه رانده شد.

فریرا در دقیقه 16 امید کوتاهی به هوئسکا داد ، اما مادرید هرگز نگران نبود و بنزما در مصدومیت با ضربه سر دقیق رودریگو ضربه سر را به پیروزی رساند.

مباحث ذکر شده در این مقاله

[ad_2]