لالیگا: سولر هت تریک رایگان کمیاب می کند ، “والنسیا” “مادرید” را با نتیجه 4 بر 1 شکست می دهد – فوتبال

یک اشتباه از روی نقطه پنالتی مانع کارلوس سولر نشد که موفق شد سه پنالتی را مقابل رئال مادرید به ثمر برساند. سولر تلاش اولیه خود را در یک ضربه آزاد دید اما احساس اعتماد به نفس کافی برای بازگشت دوباره داشت. سپس دیگری ، و سپس دیگری. هافبک جوان سرانجام سه پنالتی برای هت تریک خود به ثمر رساند ، زیرا “والنسیا” با پیروزی برابر “رئال” در لیگ اسپانیا با نتیجه 4 بر 1 به روند شکست ناپذیری خود پایان داد.

سولر 23 ساله گفت: “برای لحظه ای تردید داشتم ، اما بعد تصمیم گرفتم دوباره آن را مصرف كنم.” “این به من اعتماد به نفس برای بقیه داد.”

سکوی آماری Opta اعلام کرده است که برای اولین بار یک بازیکن در قرن گذشته در یک بازی لیگ اسپانیا سه پنالتی به ثمر رسانده است. روزنامه اسپانیایی “La Vanguardia” اظهار داشت که برای اولین بار در مقابل “مادرید” سه پنالتی در یک مسابقه لیگ اعلام شد.

رئال سوسیداد در راس خود باقی ماند و مقابل تیم ویروسی گرانادا که پر از بازیکنان تیم جوانان بود ، 2-0 پیروز شد. “گرانادا” بدون حداقل 5 بازیکن ثبت شده در تیم اصلی ، که در آیین نامه آمده است ، به پایان رسید و می تواند به دلیل ترکیب غیرقانونی مجازات شود.

مادرید همچنین با مشکلات ویروس کرونا مواجه شد زیرا ادن هازارد و کسمیرا به دلیل نتایج مثبت COVID-19 قادر به بازی در مقابل والنسیا نبودند.

سولر هنگامی که تماس ها با یک بررسی ویدیویی سه بار مقابل “مادرید” در ورزشگاه “Mestalla” انجام شد ، از این فرصت استفاده کرد که اولین پیروزی والنسیا پس از چهار مسابقه بود. VAR در دو پنالتی و رافائل واران در گل به خودی مدافع مادرید نقش داشت.

زین الدین زیدان ، مربی مادرید گفت: “در این بازی همه چیز اشتباه بود.” “سه پنالتی ، یک گل به خودی … توضیح آن سخت است.”

مادریدی ها که از شش لیگ قبلی 5 قهرمانی داشته اند ، در دقیقه 23 با گل کریم بنزما که در پایان مسابقه رنج می برد ، برتری پیدا کردند.

سولر پس از بازی لوکاس وازکز در دقیقه 35 از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند. سولر دید که پنالتی توسط دروازه بان مادرید تیبو کورتوا مهار شد ، اما بعد از تماشای فیلم ، وقتی بازیکنان هر دو تیم قبل از شوت او وارد زمین شدند ، موقعیت دوم را پیدا کرد.

در 43 ام “والنسیا” با گل به خودی واران پیش رفت. VAR حکم داد که توپ ، که از روی پای واران برگشت ، از خط دروازه عبور کرد ، قبل از اینکه کورتوا قادر به چرخش آن باشد.

گل دوم سولر پس از خطای مارسلو به ماکسی گومز در دقیقه 54 به ثمر رسید. VAR مشخص کرد که سرخیو راموس توپ را با دست در منطقه لمس کرده تا ضربه پنالتی سوم را بزند که سولر در دقیقه 63 این ضربه را دریافت کرد.

“والنسیا” یک تساوی و سه شکست از خود به نمایش گذاشت. با پیروزی به رده نهم رسید. مادرید با چهار امتیاز بالاتر از بازی حاضر ، به رده چهارم سقوط کرد.

ویروس-هیت GRANADA

گرانادا با هفت بازیکن تیم اصلی وارد مسابقه با “سوسیداد” شد ، پس از 10 روز گذشته در این باشگاه 10 نتیجه مثبت COVID-19 پیدا شد. چندین بازیکن و مربی که از نزدیک با افراد آلوده در ارتباط هستند نیز قادر به حضور در این مسابقات نبودند.

مربی دروازه بان های گرانادا خوان کارلوس فرناندز به دلیل اینکه مدیر مربی و دیگو مارتینز و یک دستیار قادر به حضور در این مسابقه نبودند ، پاسخ دادند.

پس از تعویض خورخه مولینا در دقیقه 77 فقط چهار بازیکن تیم اصلی در زمین حضور داشتند که این امر می تواند به شکست برابر گرانادا با نتیجه 3 بر صفر منجر شود.

درخواست گرانادا برای به تعویق انداختن بازی رد شد زیرا تعداد کافی بازیکن داشت.

لیگ اسپانیا گفت که تحقیقات در مورد گرانادا را به اتهام عدم رعایت پروتکل های ایمنی بهداشت در طول بیماری همه گیر آغاز کرده است.

ناچو مونترال در فاصله 22 بازی سوسیه داد را از فاصله نزدیک جلو انداخت و میکل اوجارزابال یک گل را به ثمر رساند و در دقیقه 27 پس از یک توپ هندبال در این منطقه ، یک پنالتی دریافت کرد.

مونترال گفت: “بازی خوبی بود.” “پویایی ما خوب بود. خوب بازی می کنیم. و امروز دوباره همینطور بود. ما از عملکرد و پیروزی تیم راضی هستیم. “

وقتی ضربه آزاد او در دقیقه 54 توسط آنخل خیمنز ، دروازه بان نوجوانان گرانادا ، بازیکن 18 ساله ، دفع شد ، ویلیان ژوزه فرصتی برای گلزنی برای یک سوم از دست داد.

داروین مهیس از گرانادا یک پنالتی را اجرا کرد که هدف آن ایستادن ناشی از ضربه بلند داوید سیلوا بود. الکس رمیرا دروازه بان سوسیه داد تلاش ماهیس را مهار کرد.

این پنجمین پیروزی در لیگ سوسیداد بود که در آخرین دقایق پس از کارت قرمز توسط رابین ل نورماند به دلیل متوقف کردن یک ضد حمله با نقض یک بازیکن به میدان رفت.

این پیروزی 20 امتیاز برای سوسیه داد به همراه داشت. این دو برابر ویارئال یونای امری است که اوایل یکشنبه با گلهای پاکو آلکاسر ، مانو تریگراس و جرارد مورنو در ختافه با نتیجه 3-1 پیروز شد.

نتایج دیگر

وایادولید برای اولین برد فصل خود در خانه 2-1 اتلتیک بیلبائو را شکست داد. این نتیجه تیم را از رونالدوی بزرگ سابق برزیل از مکان آخر دور کرد. بعد از اخراج ادگار مندز در بازی سی و چهارم ، آلاوز علی رغم بیشتر بازی با 10 نفر ، آلاوز را به تساوی یک بر یک در لوانته رساند.