لالیگا: سه پرتاب آزاد و گل به خودی به والنسیا کمک می کند تا رئال مادرید را فتح کند


روز یکشنبه ، رئال در والنسیا با نتیجه 4-1 مغلوب شد که کارلوس سولر از روی نقطه پنالتی هت تریک کرد تا شک و تردیدها را در قهرمانی قهرمان لالیگا افزایش دهد. مادرید از طریق کریم بنزما به میدان رفت ، اما چهار هدیه را در “مستالیا” به والنسیا تحویل داد ، از جمله سه امتیاز و یک گل به خودی رافائل واران ، به یک شکست غیر منتظره دیگر. زین الدین زیدان گفت: “هیچ عذر و بهانه ای وجود ندارد.” “این یک بازی بد و یک روز بد است.” این اولین بار است که مادرید از زمان دریافت 5 گل مقابل بارسلونا در اکتبر 2018 ، چهار گل دریافت می کند و روند بهبودی آنها را که پس از شروع ناموفق فصل به وجود می آید ، مانع می کند.

بوق تجاری

شاگردان زین الدین زیدان پس از باخت در ماه گذشته مقابل کادیز و شاختار دونتسک ، ظاهراً گوشه خود را برگرداندند و مقابل بارسا ، هوئسکا و آث میلان پیروز شدند.

با این حال ، این نتیجه باعث ایجاد فشار قبل از وقفه بین المللی می شود. مادرید اکنون چهارم جدول است و چهار امتیاز عقب مانده از رئال سوسیه داد است که در رده اول قرار دارد.

شب ناامیدکننده نیز وقتی بدتر شد که بنزما مجبور شد بعداً با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران بیرون بیاید.

زیدان گفت: “همه چیز برای ما اتفاق افتاد.”

در همین حال ، والنسیا روز 17 را پس از شروع کابوس شروع کار ، در پشت پنجره نقل و انتقالات آغاز کرد ، در آن پنج بازیکن اصلی را فروختند و قادر به جایگزینی هیچ یک از آنها نبودند.

یک پیروزی هیجان انگیز ، اگرچه تیم ژاوی گراشیا را به مقام نهم سوق می دهد ، اما می تواند نقطه عطفی در فصل آنها باشد.

هدف والنسیا قطعاً عنصری از اقبال بود ، همه آنها غیرمعمول و برخی شگفت انگیز هستند.

اما سولر با درخشان کردن سه بار موفق شد تیبو کورتوا را شکست دهد ، به خصوص با از دست دادن اولین تلاش خود ، که پس از ترک خط بلژیکی از سر گرفته شد.

مادرید همچنین پس از مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا در آزمایش برزیل بدون کاسمیرو باقی ماند ، اما ضرر بزرگ روند نگران کننده آسیب پذیری دفاعی را ادامه می دهد.

سختی کلید قهرمانی آنها در فصل گذشته بود ، اما آنها هفت بازی بدون یک کلین شیت انجام دادند.

زیدان گفت: “ما باید در دفاع قدرتمند باشیم.”

“اگر آن را داشته باشیم ، کیفیت انجام کار قابل توجهی را داریم.”

نیمه اول شامل دو تصمیم بود که به والنسیا رسید ، اما مادرید چندین شکایت داشت.

آنها وقتی بنزما از لبه زمین جدا شد پیش افتادند اما وقتی سانتر ژوزه لوئیس گای به دست لوکاس وازکز افتاد یک پنالتی را از دست داد.

وقتی پنالتی سولر کورتوا را نجات داد ، هرج و مرج به وجود آمد و پس از آن ضربه برگشتی او از پشت میله به یونس موساهو بازگشت که نیمه کاره تمام شد.

تکرارها نشان داد که موسی خیلی زود وارد محوطه جریمه شد ، اما کورتوا نیز قطع ارتباط کرد و سیو غیرقانونی انجام داد و سولر را برگرداند.

او در تلاش دوم اشتباه نکرد ، و سپس والنسیا وقتی که وارن سانتر دروازه خود را قطع کرد جلو رفت و هنگام تلاش برای پاک کردن با کورتوا اشتباه گرفت.

نشان داده شد که توپ از مرز عبور می کند ، در حالی که والنسیا خوش شانس بود که از ایجاد مجازات برای سرتاسر مارکوس آسنسیو دنیس چریشف جلوگیری کرد.

مادرید کارهای زیادی برای انجام دادن داشت ، اما والنسیا نیمه دوم را سخت تر آغاز کرد ، لی کانگ این قبل از اعلام دو پنالتی دیگر به تیر دروازه برخورد کرد.

مارسلو قبل از اینکه سرخیو راموس شروع به جنگیدن با ماوشاک کند ، پای خود را به دور ماکسی گومز در منطقه پیچید. وقتی توپ به بیرون آمد ، کاپیتان مادرید با دست چپ او را زد.

سولر برای این ضربه سوم و چهارم مسابقه قدم گذاشت و هر دو گل زد تا رنج مدافع عنوان قهرمانی را بیشتر کند.

رئال سوسیداد پس از پیروزی 2-0 مقابل گرانادا خسته ، مقام اول را بدست آورد که به دلیل محرومیت از بازیکنان تیم اصلی کمتر از تعداد مورد نیاز ، مجازات می شود.

ناچو مونترال در دقیقه 22 گلزنی کرد و میکل اوجارزابال در دقیقه 27 پنالتی را در آنواتا به گل تبدیل کرد تا رئال بالاتر از اتلتیکو مادرید قرار بگیرد که پس از شکست کادیز در روز شنبه برای مدت کوتاهی اول شد.

دو و میدانی سه امتیاز عقب است ، اما دو بازی دیگر باقی مانده است.

در گرانادا ، که به مقام پنجم سقوط کرد ، فقط هفت بازیکن تیم اصلی در دسترس بودند و آنها فقط چهار نفر را در زمین به پایان رساندند ، یکی کمتر از حداقل 5 “لیگ” ، بقیه یک تیم جوانان بودند.

بالا رفته

باید دید آیا لالیگا با رد درخواست گرانادا برای به تعویق انداختن بازی روز شنبه اقدامی انجام خواهد داد یا خیر.

اونای امری “ویارئال” پس از پیروزی در “ختافه” با نتیجه 3 بر 1 به مقام دوم جدول صعود کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله