لالیگا: دو و میدانی مادرید در خارج از شهر بارسلونا برای کسب یک عنوان قهرمانی


“دوومیدانی” مادرید امیدهای خود را برای قهرمانی در “لیگ” روز شنبه تقویت کرد و “بارسلونا” را 1-0 شکست داد و حریفان خود را به بدترین شروع فصل لیگ در 29 سال گذشته فرستاد. یانیک کاراسکو پس از اشتباه جرارد پیکه و مارکو-آندره تر اشتگن دروازه را ترک کرد و از راه دور با درخشش تمام شد اما بارسا و لیونل مسی نتوانستند به واندا مترو پاسخ دهند. در عوض ، اتلتیک اولین پیروزی خود در لیگ را برابر بارسلونا در 10 سال گذشته ، سه امتیاز بالاتر از مادرید با یک بازی در دست و دوم جدول ، با تساوی رئال سوسیه داد ، رده اول ، ثبت کرد.

بوق تجاری

این همچنین حریفان را در جایگاه دهم قرار می دهد ، با کسب 11 امتیاز بارسلونا از هشت مسابقه اول ، بدترین نتیجه در این مرحله از فصل 1991-92 به بعد تبدیل شده است.

مربی رونالد کومان گفت: “من مثل هر مربی ای مسئولیت دارم.” “ما می دانیم که باید نتایج را بهبود ببخشیم. من همچنان به بازیکنانی که دارم اعتماد دارم.”

پیش از این ، رئال مادرید با نتیجه 1 بر 1 “ویارئال” را به تساوی کشانده بود که این اشتباه دیگر برای قهرمان قهرمان این احساس را تقویت کرد که ممکن است سال اتلتیکو باشد.

و پیروزی بارسلونا در لالیگا برای اولین بار از سال 2010 – قبل از آمدن سیمئونه به عنوان مربی – شگفتی هایی برای ایمان تیم ایجاد می کند و باعث افزایش آنچه اکنون یک مزیت قابل توجه در جدول است ، می شود.

همچنین این روند بدون شکست Athletic در لیگ را به 24 مسابقه افزایش می دهد.

سیمئونه گفت: “امروز ما توانستیم برنده شویم ، اما هیچ چیزی تغییر نمی کند.” “ما خوب کار می کنیم و از این تیم خوشحالم.”

روز ناامیدکننده دیگری برای “بارسا” با دیدن پیکه ، که با اشک از “دررفتگی زانوی راست” از خواب بیدار شد ، بدتر شد.

پیکه در هنگام برخورد با آنجل کوره زخمی شد و در طول مراقبت از او از مشکل رنج برد.

كمان گفت: “من نگران هستم.” “خسارت زیادی وارد شده است.”

آنتوان گریزمان تقریباً بارسا را ​​مقابل باشگاه قدیمی خود قرار داد و ماركوس یورنته پس از یك رد و بدل كیان تریپیر و كره در سمت راست ، به اتلتیكو نزدیك شد و از میان دروازه عبور كرد.

مسی می توانست گلزنی کند ، اما به طور مشخص نوسان داشت ، حداقل حتی نیمه کاره بدون گل تمام شد تا اینکه دو اشتباه برتری Athletic را افزایش داد.

پیکه پس از یک تماس شدید خود را از موقعیت خارج کرد و ماریو هرموسا به خوبی کاراسکو را آزاد کرد. Ter Stegen که از قبل در ارتفاع بود ، برای پر كردن جای خالی پیكه عجله كرد ، اما اولین برخورد كاراسكو توپ را با پای دروازه بان مشت كرد تا اینكه فرار از 50 متر توپ را به تور دروازه بفرستد.

کلمنت لنگلت قرار بود نتیجه را مساوی کند ، اما ارسال مستقیم مسی را به سمت جان کلود هدایت کرد ، اما “بارسلونا” فاصله زیادی با سلطه نداشت و مسی برای تأثیر معمول خود جنگید.

فیلیپ کوتینیو بیرون آمد و پیکه از خودش دفاع کرد. مسی یک ضربه آزاد اجرا کرد و ضربه ای را دید که مهار شد قبل از اینکه تیم ذخیره مارتین بریتوایت پس از شوت بد ابر ، فرصت دیرهنگام پیدا کند. اما بارکا راهی پیدا نکرد.

دوباره یک جهش واقعی

پیش از این رئال مادرید اصلاح شده مجبور بود یک تساوی برابر ویارئال برگزار کند.

ماریانا دیاز فقط 105 ثانیه بعد مادرید را پیش انداخت ، اما شاگردان زین الدین زیدان در لا سرامیکا مردند و ویارئال با یک پنالتی در نیمه دوم توسط جرارد مورنو امتیاز شایسته خود را دریافت کرد.

زیدان گفت: “این یک پاداش اندک است.” “ما برای بازی امروز لیاقت بیشتری داشتیم. من از تلاش پسران ناراحت هستم.”

ماریانا در تابستان گذشته تقریباً تمام شده بود ، اما او مجبور شد در مقابل کریم بنزما ، که آسیب دیده بود ، و لوکا جوویچ ، که روز جمعه آزمایش آزمایش ویروس کرونا مثبت بود ، ایستادگی کند.

سرخیو راموس ، ادر میلیتائو و کسمیرا پس از وقفه بین المللی ناپدید شدند ، بنابراین ناچو فرناندز و رافائل واران ناکام دفاع را پشت سر گذاشتند ، در حالی که مارتین آدگارد به ندرت در خط میانی شروع می کرد.

بالا رفته

با توجه به غیبت ، یک تساوی ممکن است زیدان را خیلی آزار ندهد ، به خصوص مقابل ویارئال با روحیه که پس از چهار پیروزی در مسابقه افتتاحیه دوم شد.

اما یک موفقیت دیگر در پایان به این معنی است که مادرید در هفت بازی گذشته در سه مسابقه تنها 3 پیروزی کسب کرده است. دیدار قاطع از اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا روز چهارشنبه انجام می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله