قالیشویی در گاندی

قالیشویی در گاندی

قالیشویی در گاندی

قالیشویی امیران در منطقه گاندی

یکی از بزرگترین و بهترین قالیشویی هایی که در منطقه گاندی قرار دارد قالیشویی امیران است. گاندی نام یکی از معروف ترین خیابان های تهران است که در نزدیکی میدان ونک و در محدوده شهرداری منطقه ۶ و ۳ قرار دارد. این خیابان از سمت شرق به خیابان ولی‌عصر و به موازات این خیابان در جهتی شمالی- جنوبی قرار دارد. این خیابان از خیابان شریفی در سمت شمال آغاز و به خیابان وزرا در جنوب می‌رسد. همانطور که میدانید این خیابان به افتخار ماهاتما گاندی رهبر سیاسی و معنوی ملت هند در مبارزه با استعمار بریتانیا نام گذاری شده است.

 

شماره تماس ویژه ساکنین منطقه گاندی (کافیست لمس کنید)

۸۸۰۶۶۰۴۱

 

قالیشویی در منطقه گاندی – قالیشویی امیران

یکی از مجهزترین قالیشویی های که در منطقه گاندی وجود دارد قالیشویی امیران است. این قالیشویی با بهره بری از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها توانسته است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه دهد. این قالیشویی با استفاده از سرویس VIP فرش های شما را لول شده در زمان مقرر میبرد و پس از شستشو فرش شما توسط مدرنترین دستگاه و بهترین مواد شوینده به شما تحویل می دهد.

 

خدمات قالیشویی امیران

قالیشویی امیران خدمات بیشماری را به مشتریان خود ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• شستن فرش: یکی از ویژگی های مثبت قالیشویی امیران استفاده از مواد صددرصد گیاهی است که باعث می شود تا قالی های شما به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه آسیبی تمیز شوند. شستشوی فرش های شما توسط مدرن ترین و جدیدترین دستگاه های قالیشویی صورت گرفته تا علاوه بر تمیز شدن فرش شما همانند روز اول، کوچکترین آسیبی به فرش شما وارد نشود. ما انواع فرش شامل: فرش دستبافت، فرش ماشینی، ابریشم، گل ابریشم و … را به راحتی میشوریم.


• رفوگری فرش های آسیب دیده
• شستن مبل ها

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

+ 73 = 81

Call Now Buttonتماس