قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک – ولنجک به عنوان یکی از محله های مرتفع شمال تهران محسوب شده و جزئی از منطقه شمیران محسوب می شود. ولنجک در کوه پایه های قله توچال قرار داشته که به عنوان منطقه ۱ شهرداری تهران شناخته می شود. از اماکن معتبر این منطقه به مواردی همچون: بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و همچنین سالن اجلاس سران اشاره کرد.

قالیشویی در ولنجک – پوشش کلیه نقاط ولنجک

خیابان های اصلی و اماکن محله ولنجک به شرح زیر می باشد:
خیابان ولنجک
خیابان ساسان
خیابان سیزدهم
خیابان یمن
خیابان امیرآبادی
بلوار دانشجو
بوستان توحید
بوستان نگین
و …

 

قالیشویی امیران با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان ساکن در محدوده و محله های ولنجک، همواره به عنوان یکی از برترین قالیشویی های تهران شناخته می شود. قالیشویی امیران با بهره گیری از نیروهای مجرب و کار آزموده در کوتاه ترین زمان ممکن شستشوی فرش های شما را انجام می دهد. ما با بهره گیری از بهترین مواد شوینده فرش های شما را بدون کوچک ترین آسیبی شسته و تحویل می دهیم، مواد شوینده استاندارد علاوه بر افزایش زیبایی فرش، سلامت ریشه های فرش شما را نیز تامین میکند. ما متخصص شستشوی فرش شماییم با اطمینان به ما سلامت فرش خود را تضمین کنید.

از خدمات قالیشویی امیران به مواردی همچون: شستشوی انواع فرش دستبافت، ماشینی، ابریشم، گل ابریشم، ترمیم و رفوگری انواع فرش، رفع سوختگی، رنگبرداری، خشکشویی و مبل شویی اشاره کرد.

قالیشویی امیران با دارا بودن سرویس حاضر در منطقه و محله های ولنجک فرش های شما را در کمترین زمان ممکن با هماهنگی جمع آوری کرده و در تاریخ مقرر شده تحویل می دهد.

برای بهره مندی از خدمات و هرگونه سوال و یا مشاوره رایگان، کافیست با شماره زیر تماس گرفته تا پرسنل ما به صورت کاملاً رایگان علاوه بر راهنمایی شما سفارش شما را نیز ثبت کنند.

شماره تماس:

۸۸۰۶۶۰۴۱

کافیست یکبار امتحان کنید تا کیفیت را با ما احساس کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

16 ÷ 8 =

Call Now Buttonتماس