قالیشویی در جماران

قالیشویی در جماران

قالیشویی در جماران

قالیشویی در جماران – جماران یکی از محله های منطقه شمیرانات و جزویی از منطقه ۱ شهرداری به شمار می رود که در شمال شهر تهران قرار دارد. این محله ۱۷۰۰ متر از سطح دریا فاصله داشته و محل زندگی روح الله خمینی بوده است.
قالیشویی امیران با بهره گیری از نیروهای متخصص و سرویس VIP با تحت پوشش داشتم منطقه جماران به عنوان اولین قالیشویی با سرویس حاضر در منطقه جماران فعالیت میکند. در کوتاه ترین زمان ممکن فرش های مشتریان محترم جمع آوری شده و در زمان مشخص شده تحویل مشتریان می گردد. قالیشویی امیران با بهره گیری از نیروهای متخصص و مواد شوینده کاملاً استاندارد انواع فرش شما شامل: فرش های دستبافت، ابریشم، گل ابریشم، ماشینی و … بدون رسیدن کوچک ترین آسیبی به ریشه های فرش با استفاده از مدرنترین دستگاه ها شسته و تحویل می دهد. همچنین شستشوی فرش های دستبافت توسط مواد کاملاً گیاهی و ارگانیک صورت می گیرد تا علاوه بر زیبایی فرش شما، سلامتی ریشه های فرش شما نیز تضمین گردد.

قالیشویی در جماران – قالیشویی امیران با خدماتی ویژه برای همشهریان ساکن در جماران

قالیشویی امیران – قالیشویی در جماران ، متخصص ترمیم فرش شماست؛ یکی دیگر از خدماتی که به همشهریان عزیز ساکن محله جماران ارائه می شود خدمات ترمیم است. در ترمیم فرش انواع مشکلات فرش شامل: رفوکاری فرش، ترمیم بافت و ریشه های فرش، ترمیم سوختگی، رنگبرداری فرش و … ارائه می شود.
خشکشویی مبلمان و موکت نیز از خدمات دیگری است که توسط قالیشویی امیران ارائه می شود، خشکشویی مبلمان شما توسط پیشرفته ترین دستگاه های خشکشویی انجام می شود.

جهت بهره مندی از خدمات قالیشویی امیران در جماران کافیست با شماره زیر تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما ثبت گردد و سرویس های حاضر در منطقه در زمان مقرر شده جهت جمع آوری فرش های شما خدمت برسند. همچنین در صورتی که سوالی درباره فرش، خدمات ارائه شده، نحوه شستشو و یا موضوع دیگری دارید کارشناسان ما به خوبی پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس:

۲۲۰۸۲۰۲۱

امیران – نامی که میشناسید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

− 5 = 1

تماس