فینال IPL 2020: پاسخ دهنده روحانی شارما در بمبئی به ژست فداکارانه Suryakumar Yadav


سرخپوستان از بمبئی پس از “Super Kings Chennai” که موفق به کسب دو عنوان قهرمانی در هند در لیگ برتر شد ، به دومین امتیاز تبدیل شدند ، زمانی که روز سه شنبه در فینال IPL 2020 در دبی با پنج دروازه “پایتخت های دهلی” را شکست دادند. ، روهیت شارما ، کاپیتان بمبئی سرخپوستان گفت که او همیشه می خواست پیروزی را به عادت خود تبدیل کند و نمی تواند از بازیکنانش بیشتر بخواهد. در حالی که روهیت در این مسابقه برنده مسابقه بود و 51 گل از 68 به ثمر رساند ، در مرکز بازی با ترکیب بزرگی روبرو شد که برای آنها گل یکی از با ثبات ترین بازیکنان ، سوریاکومار یدوف بود. روهیت توپ را مستقیم به هافبک بازی داد و تصمیم گرفت با وجود بی میلی سوریاکومار یک تک سریع را بدزدد. علیرغم نظر بد Rohit ، Suryakumar Yadav ویکت خود را فدا کرد تا کاپیتان بتواند به ضرب و شتم خود ادامه دهد. روهیت در مورد این حادثه سedال کرد ، این حرکت فداکارانه سوریاکومار را تحسین کرد و افزود که شکلی که در خود روهیت داشت مجبور بود ویکت خود را قربانی کند تا او را در وسط نگه دارد.

بوق تجاری

روهیت در مراسم ارائه بعد از بازی گفت: “سوریا بازیکن بالغ تری است. به شکلی که او بود ، من باید هدف خود را فدای سوریا می کردم.”

با وجود بازی ارزان سوریاکومار ، سرخپوستان بمبئی در مجموع هشت گل تعقیب کردند تا پنجمین عنوان IPL خود را از دست بدهند.

برنده جایزه ترین رهبر IPL درمورد راز موفقیت تیم ، گفت که آموزش بسیار زودتر از شروع IPL آغاز می شود ، و کارکنان پشتیبانی آنها خستگی ناپذیر در پشت صحنه کار می کنند تا همه چیز را در جای خود قرار دهند.

“من از روشی که در تمام فصل وجود داشته بسیار خوشحالم. در آغاز گفتیم که به یک عادت برنده شدن احتیاج داریم. پول بیشتری از توپ 1 نمی توانیم چیزی بخواهیم و هرگز به عقب نگاه نکردیم. فکر می کنم اعتبار زیادی به افرادی که در پشت صحنه کار می کردند – اغلب آنها مورد توجه قرار نمی گیرند. کار ما مدتها قبل از شروع IPL آغاز شد و ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که در فصل های گذشته خلاasons خود را پر کرده ایم. “

طی هشت فصل گذشته ، روهیت بمبئی را به 5 عنوان رسانده و با صحبت در مورد توانایی های رهبری خود ، بازیکن افتتاحیه 33 ساله گفت که وظیفه او یافتن تعادل مناسب در تیم و کسب بهترین بازیکنانی است که دارد.

سرخپوستان بمبئی با یک تغییر در بازی وارد زمین شدند ، پاهای Rahul Chaar را پیچاندند و جای خود را به Jayant Yadov و Rohit اشتباه دادند و همچنین در تصمیم گیری تأمل کردند.

“من نیاز داشتم تعادل پیدا کنم تا بهترین نتیجه را از آنها بگیرم. من کسی نیست که بتواند با چوب به دنبال آنها بدود و ایجاد اعتماد به نفس در بازیکنان مهم است. کرونال ، هاردیک و پولارد کار خود را انجام داده اند. آنها نقش خود را می دانند. و ما باید اطمینان حاصل کنیم که او را در آغوش گرفتیم و به او اطمینان دادیم که هیچ اشتباهی نکرده است و این یک حرکت تاکتیکی است “.

اسکیپر باخت ، شرایاس آیر گفت که حتی اگر نتیجه آن راهی که او به افتخار سخت کوشی فوتبالیست هایش برای رسیدن به فینال افتخار نمی کند ، نیست. او همچنین از ریکی پونتینگ سرمربی تیم تعریف کرد که به او آزادی عمل را در وسط داد.

بالا رفته

“ریکی ، میزان آزادی که به ما می دهد فوق العاده است. شیوه ایجاد انگیزه در بازیکنان بسیار شگفت انگیز است. جلسات تیمی و سخنرانی های انگیزشی او باورنکردنی است. IPL همیشه شما را شگفت زده می کند ، این یکی از لیگ های پر چالش است که می توانید در آن بازی کنید. من از اینکه در آن شرکت کرده ام متحیر شده ام و واقعاً به بچه هایم افتخار می کنم ، همانطور که آنها در رسیدن به فینال بازی کردند. “

وی در پایان گفت: “برنده شدن در IPL بهتر خواهد بود ، اما ما اطمینان خواهیم داد که جام را سال آینده بالا خواهیم برد. من می خواهم از هوادارانمان تشکر کنم و از حمایتی که در طول فصل از ما شده سپاسگزارم.”

مباحث ذکر شده در این مقاله