فینال IPL 2020: “سرخپوستان بمبئی ، کاپیتان روهیت شارما ، احتیاط:” فینال چیزی تغییر نمی کند “


روهیت شارما ، کاپیتان هندی بمبئی ، در آستانه فینال IPL 2020 برابر دهلی پایتخت ، در مورد سفر طولانی تیمش و آمادگی برای دفاع از عنوان قهرمانی تأمل کرد. برخلاف پایتخت های دهلی ، که برای اولین بار به فینال راه یافت ، سرخپوستان بمبئی شرکت کنندگان جدیدی در درگیری های سطح بالا نیستند و روهیت گفت که فینال ها چیزی را برای آنها تغییر نمی دهد و آنها باید “در آن جعبه های کوچک” ادامه دهند. بدون نگرانی بیش از حد در مورد نتیجه ، آنها را در مسابقات شرکت داد.

بوق تجاری

“خوب است که احساس کنیم در فینال بعدی درگیر هستیم. ما می فهمیم که موفقیت در طول مسابقات و صعود به پلی آف و سپس فینال چقدر طول می کشد. فینال چیزی را برای ما تغییر نمی دهد. ما باید ادامه دهیم همان چیزهای مورد علاقه همچنان ادامه دارد اینها کم کم جعبه ها انجام می شود. و من فکر می کنم اگر به انجام این کارها ادامه دهیم ، نتایج به دست می آید “، روهیت در ویدئویی که روی قلم رسمی سرخپوستان بمبئی در توییتر منتشر کرد ، گفت.

مدافع عنوان قهرمانی مرحله لیگ را در بالای جدول گلزنی به پایان رساند و روهیت گفت این به این دلیل است که هر وقت تیمشان به مشکل برمی خورد ، شخص دیگری دست هایش را بالا می کشد و نتایج نهایی را می دهد.

“ما بارها و بارها به عنوان یک تیم با ما روبرو شده ایم. هیچ کس نمی تواند بگوید که ما مانند تیمی که از خود دفاع می کند یا تیمی که برای خفاش بازی می کند ، عمل می کنیم. در هر دو مورد ، ما موفق شدیم. این به خاطر ترکیب ماست. بچه ها. ما تیمی داریم که دستان خود را بالا می برد و مسئولیت آن را بر عهده می گیرد. همچنین برای ما بسیار مهم است. “

یکی از نکات قابل توجه در مبارزات بمبئی هند حمله آنها در بولینگ سریع تحت رهبری جاسپر بومری و ترنت بولت بود. نیوزیلند ، که در اولین فصل خود برای دفاع از قهرمان بازی می کند ، به خصوص با بولینگ ماهرانه خود در Powerplay و دستیابی به موفقیت مداوم تحت تأثیر قرار گرفته است.

بالا رفته

بول ، که تا فصل گذشته در پایتخت های دهلی بازی می کرد ، سال گذشته تیم سابق خود مبادله پول کرد و این عمدتا به نفع بمبئی بوده است. به گفته روهیت ، امضای دیگ با کیفیتی مانند Bult “مایه کیک” بود زیرا آنها به دنبال دیگ بودند که بتواند دستیابی به موفقیت در Powerplay را برای آنها فراهم کند. روهیت همچنین اعتراف کرد که بول در خلاص شدن از شروع عالی آنها در هنگام بولینگ نقش زیادی دارد.

“ما می خواستیم تیم کسی داشته باشد که بتواند در پیشرفت در Powerplay پیشرفت کند ، و وقتی ترنت بولت را بدست آوردیم یخ زد. او بهترین دیگ بخار جدید است. ما همچنین بومرا داریم که می داند چگونه. اما بولوی با یک توپ جدید و یک حرکت رو به جلو برای ما بسیار مهم است و او در این مسابقات بسیار خوب عمل کرد. بنابراین در واقع نقش بزرگی داشت تا ما بتوانیم خوب شروع کنیم و در چند بازی اول آن ویکت ها را بدست آوریم پرسنل و حریف را تحت فشار قرار دادند. بنابراین ، امیدوارم که بولتی بتواند دوباره این کار را برای ما انجام دهد. “

مباحث ذکر شده در این مقاله