فینال لیگ برتر هند: Sourav Ganguly از بازیکنان تشکر می کند که علی رغم پروتکل های سخت در مورد بیوبل ، IPL 2020 را امکان پذیر کردند.

Sourav Ganguly از بازیکنان تشکر می کند که IPL 2020 را با وجود پروتکل های سخت بیوبل امکان پذیر کرده اند

سوروف گنگولی جایزه IPL 2020 را به روهیت شارما ، کاپیتان هند بمبئی اهدا کرد.© اینستاگرام


رئیس شورای کنترل کریکت هند (BCCI) سوروف گانگولی روز چهارشنبه در توئیتر صحبت کرد و از همه بازیکنان هر تیم لیگ برتر هند (IPL) برای امکان برگزاری مسابقات علی رغم گذر از شرایط سخت تشکر کرد پروتکل های دارای بیوسیکول. به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا در محل خود بودند. “@ bcci.. همزمان با حامل های اداری ، من شخصاً از همه بازیکنان هر تیم IPL تشکر می کنم که حباب بیولوژیکی توف را برای امکان پذیر ساختن این تورنمنت گذرانده اند … این یک توف روح انگیز بود و تعهد شما باعث می شود کریکت هند اینJayShahThakurArunS است. “، گانگولی در توئیتر خود با اشاره به وزیر امور خارجه جی شاه و خزانه دار آرون سینگ Dhumal گفت.

بوق تجاری

قرار بود IPL 2020 در مارس اوایل سال جاری برگزار شود ، اما به دلیل COVID-19 BCCI مجبور شد مسابقات را به سپتامبر موکول کند.

به دلیل افزایش تعداد پرونده ها در این کشور ، لیگ پر سود T20 از هند منتقل شد و سه مکان در امارات متحده عربی – دبی ، ابوظبی و شارجه – به عنوان میزبان مسابقات 60 بازی انتخاب شدند.

در فینال سیزدهمین دوره IPL ، کاپیتان دهلی شیریاس پایتخت قرعه کشی پیروز شد و خفاش را انتخاب کرد.

بالا رفته

آیر توپ با ضربه ناکام 65 در کنار خود گلزنی کرد ، و توسط ریشاب پانت که 56 دوی بازی را به ثمر رساند کمک کرد تا دهلی در مجموع 156 ضربه هفت از 20 ضربه را به ثمر برساند.

در پی تعقیب ، روهیت شارما یک کلاس مسترینگ را برگزار کرد و نیم قرن امتیاز کسب کرد و بازیگران Quinton de Coco و Ishan Kishan برای پنجمین بار به حق رای دادن در بمبئی کمک کردند تا جایزه IPL را بالا ببرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله